ne tiklama pazarlama basina ödeme nedir ve nasil isime yarar olabilir

Belki tiklama pazarlama basina ödeme açiklayan hatta bir kitap ve bu is için neler yapabilecegini, sayfalari bir sürü yazabilirsiniz, ama bu kisa ve noktasina devam edecektir. Tiklama basina ödeme (ppc) pazarlama size bir tiklama için ödemek oldugunu bir miktar para teklif ettigi bir reklam platformudur.

Bir arama Google’da bir arama yaptiginda ekranin sag tarafindaki tüm reklamlari ppc reklamlardir. Google onlari sponsor listeleri çagirir. Bir anahtar kelime bir sörfçü türleri, o anahtar kelime için teklif olan reklamverenler varsa reklamlarini. Reklamlarin bir sörfçü tarafindan tiklandiginda onlar da reklamveren, AOS web sitesine alinir. Reklamveren, maksimum onlar, Äôve teklif miktari tahsil edilir. Çogu zaman onlar teklif ne daha az ücret uygulanir. Ama onlarin maksimum teklif daha tahsil asla.

Teklifler 1 cent ‘da baslayacak ve pazar ve ppc arama motoru bagli olarak, 50 $ veya tiklama basina daha fazla kadar gidebilir. Kapali baslatirken çok düsük teklif öneririz. On on bes tiklama basina sent veya daha düsük bir iyi bir baslangiç. Yüksek reklam bu nedenle reklam, AOS görünürlügü ve potansiyel ziyaretçileri artan gösterilir siralamasinda daha yüksek teklif. Dezavantaji yüksek teklif oldugunu size çok para mal olabilir ve bazi durumlarda bütçe üzerinde yol getirmek. Teklif çok dikkatli olun.

Düsük teklif yüksek teklif kadar trafik olarak almak olmayabilir ama çok daha ucuz böylece yatirimin geri dönüsünü (ROI) artirmak için trafik getirecektir. , Düsük teklif ise reklam (görünürlük) gösterilme miktarini artirmak için bir yolu bir anahtar kelime yüksek hacimli teklif etmektir. Yüzlerce ve kadar anahtar kelime yüz binlerce Bazi pazarlamacilar teklif.

Bu yöntem biraz zaman alacaktir. Anahtar kelime yüzlerce veya binlerce araya getirmek zaman alici olabilir, ama çok para ödemeden, kaliteli trafik almak için etkili bir strateji olabilir. Ne kadar çok anahtar kelime listeleri bir araya koyarak alacak hizli gözlenen komplikasyonlar ile çalisir.

Eger, pek çok anahtar kelime yardimci olacaktir net birçok araç oldugunu olusturmak için nasil emin degil Aore. Bazi ücretsiz ve bazi ücret para vardir. En iyi ücretsiz araçlardan biri Bu araç burada bulabilirsiniz Yahoo! tarafindan satin alinmistir önceden Overture adli bir sirket tarafindan sunulmaktadir. http://inventory.overture.com

Ppc pazarlama is için ne yapabilirim? Pazar bagli olarak, ppc pazarlama yatirim getirisi ve karlarini arttirmak, ucuza kaliteli trafik almak için harika bir yol olabilir. Ayrica ürün test etmek için harika bir yöntemdir reklam Äúgo canli, en az 15 dakika ve en fazla 5 is günü içerisinde AU, çünkü. Kullandiginiz ppc arama motoru bagli.

Web sitenizin kendi dizine dizine için Reklam isinizi ücretsiz arama motorlari aka organik arama motorlari hafta sürebilir hatta aylar olabilir. Bu Arama terimlerinizi üzerinde iyi bir siralama elde etmek daha çok uzun sürebilir. Eger yer almak için çalisiyoruz anahtar kelimeleri daha rekabetçi, daha zor iyi bir siralama elde etmektir. Bu ppc arama motorlari organik arama motorlari üzerinde büyük bir avantaji var bir nedeni de budur.

Ben, hem de diger pazarlamacilar binlerce en iyi iki ppc arama motorlari Google Adwords ve Yahoo! Search Marketing (önceden Overture) oldugunu düsünüyorum. Google reklam, Äúgo canli, AU 15 dakika içinde ama genellikle birkaç saat sürer iddia ediyor. Bu gerçekten hizli. Yahoo! Genellikle birkaç gün sürer.

Küçük ppc binlerce arama motoruna vardir. Bazilari iyi, bazilari degildir. Bazi para alacak ama çok arama olmaz. Google ve Yahoo arama her gün milyonlarca yüzlerce var. Daha küçük bir ppc biraz arastirma yapmak ve diger pazarlamacilar vardi deneyimleri ögrenmek kullanma hakkinda düsünüyorum. Forumlar, haber bültenleri, Ezines ve ppc pazarlama konusunda insanlari egitmek için adanmis bilgi binlerce site vardir. Google Adwords, Yahoo! Search Marketing ve bu yerlerde daha küçük (2. kademe) ppc arama motorlari bir çok sey hakkinda çok sey ögrenebilirsiniz.