nasil yilbasi hediyeleri seçmek için

1. Beklenmedik bir hediye gönder
Bildiginiz, çogu insan hediye istiyorsun? O hediye almadiysaniz beklemeyin biliyor musun? Bu sana feda ve kendi birakmaya istekli olmadikça bu, göndermek zordur bilir çünkü bu, sadece hüsnükuruntu – kötü öfke, onu her zaman korkuyor, siz daha iyi bir yarin, onu ihmal hissettirecek. Lütuf Hediye: “Senin öfke kontrol edecek, söz veriyorum, sen korkma, bana hatirlatiyor.” Lütuf hediye: “. Ben bencil insanlar, yalniz olmak zorunda degilsiniz olmaz O andan itibaren, bana yardim edin” lütuf hediye o / o bir hediye almak asla düsünce, fedakarlik ve tevazu hediye, ama sevgi ana motivasyon, ona / onu vermeye haziriz.
2. Sevinç bir hediye verin
Gönderilecek veren sevinç, alici mutlu kabul edilecektir degil, ancak, anlamina. En Dr hediye, kalpten gönderilen sevinç hediye gibi bir adam degil, ayni zamanda tevazu ve baskalarinin takdir hediye sürebilirim.
3. Bir hediye göndermek için sonsuza kadar muhafaza
ne uzun süreli saklama için bir hediye? Güzel anilar, ögretmek için yasam boyu çoban ve zamaninda yardim, hakikat ve kilisenin sevgi, her zaman, her zaman umut, her zaman güven korur her zaman perseveres.
Isa Mesih üç için bu yetenegi var, sen onun rol modeli etkisi ögrenmek zorunda, baskalarina lütuf hediye vermek. “Eger Rabbimiz Isa Mesih’in lütfu biliyor musunuz; O yoksulluk zengin hale gelebilir çünkü, sizin kötü oldu için henüz, zengin siz oldugunu.” Bugün / ona vermek için beklemeyin! Eger Allah’in lütuf dolu bir Mutlu Noeller, Istek.