nasil satis% 30 artis yapmak ve isinizi kaydedin.

Bu benim müsteri birinin hikayesi. Birçogumuz ayni durumda olabilir.
Iki yil önce benim kariyer öldürebilir bir hikaye vardi, ama onun yerine bir sonraki, daha yüksek bir düzeyde beni itti.
Yaklasik bir yil içinde büyümek degildi; – Satis (I çevrimiçi projeler için bir reklam müdürüyüm online satis tam olarak) tüm ekonomik türbülans sayesinde. Aslinda, ben satis asagi düstü olmadigini memnundu.
Benim patronum bir görev aldi – online projeleri için daha etkin bir reklam kampanyasi olusturun. Etkinligi aslinda iki taraf vardi: – reklam daha yüksek yanit orani (sirketin web sitesine daha fazla ziyaret) ve ikincisi olmalidir – bir biz satis hacmini artirmak zorunda.
Bu görevi bir sicak su bana koyuyor emindim. Bir reklam yöneticisi olarak ben online reklam sorumluydu. Ancak satis miktarini artirmak, tüm ülkede ekonomik kriz oldugunda sorunlu geldi.
Sadece iki gün önce basari ve istikrar hissediyorum. Online satis istikrarli bakti ve bir büyük ölçüde benim katkisi oldu.
Simdi bir patron ve ne kadar zor bir reklam yöneticisi olmak için ne kadar kolay düsünüyordum.
1: Aniden bir fikrim var. Birkaç gün önce ben video reklamciligi hakkinda okuyordu; 2. istatistiklere göre video reklamciligi yüksek cevap oranina sahip ve yatirim daha yüksek getiri vardir. Biz video reklamciligi geçmek gerekir, bu tek cevaptir.
Program, hizla kafasindan çikti: reklam olusturmak için fiyat daha yüksek, ama tepki de yüksektir, biz video reklamciligi sunmak için clicksor.com kullanabilirsiniz – çok düsük fiyatlar var, biz video reklamciligi olusturmak için turnhere.com kullanabilirsiniz – onlar iyi bir üne ve deneyime sahip.
Tek sorun patron kendisi oldu. Onu açiklamak zorunda kaldi: daha iyi satis için biz video reklamciligi geçmek zorunda. Su anda ek masraflar ama en yakin gelecekte daha yüksek satis anlamina gelir. Bu Video geçis mantikli benim patronum ikna etmek için ben bütün reklam deneyimini kullandi.
Ben bir çok istatistiki kullanilan her seyden önce. Örnegin ReelSEO reklam video kullanarak en az 7% satis artisi ve% 30’a kadar getiriyor bulundu. Özellikle istikrarli bir artis taki ve saatler satis görüldü. Internet Perakendeci ürün videolari ziyaretçi yok ziyaretçiler daha satin almak için% 85 daha fazla oldugunu bildirdi. Ve böyle devam eder.
Savunma Benim ikinci asamasi clicksor.com ve turnhere.com deneyimine dayali. Ilk sirket (Clicksor) yaklasik 8 yildir var ve 200 binden fazla müsterisi bulunmaktadir. Ikinci sirket (TurnHere) yaklasik 4 yildir var ve 20’den fazla binlerce müsterisi bulunmaktadir. Bu müsteri sayisi 20.001 olmak gerçekten güvenlidir.
Uzun lafin kisasi, patron biz satis için bir destek gerektiginde, biz yeni bir sey kullanmak zorunda bana kabul etti, benim durumumda – video reklamciligi. Biz birkaç reklam yapti ve tüm YouTube ve YahooVideo gibi video siteleri etrafinda onlari dagitmak. Satis çati ile sürücü (satis fazla% 25 artis) ve biz bu proje için tüm masraflari telafi.
Bugün artik bir reklam yöneticisi degilim, ben benim sirket bir online pazarlama müdürü degilim.
Bu müvekkilimin makalenin sonudur.