nasil otantik nfl formalari hakkinda biliyor musunuz

Herhangi bir tahsil oldugu gibi, spor formalari da ayri pazarlar var: otantik formalari için bir ve kopyalari için. Ancak bu pazarlarda belirgin artik isaretlenmemis. Onlar simdi daha zor bir mayo otantik olup olmadigini belirlemek için yapim, birlikte kaynasmistir. Orada formalari birkaç farkli türleri vardir ve degil her türlü ayni sekilde çogaltilamaz çünkü Ayrica, her biri için ayri kurallar vardir. Bir mayo otantik olup olmadigini söylemek ögrenmek gerçekten zor degil, ama sormak ya da hangi gerçek ürünün görmeye önce bile kontrol etmek yerler için tam olarak hangi sorular biliyorum önce o zaman biraz alir.

Tüm formalari için, sayilari bir göz ve yamalar alir. Sayilar, mayo otantik ise, üzerinde dikili olmalidir. Bu numaranin tamamini degil, sadece sinir için de geçerlidir. Ayrica, bazi formalari (örnek: 49ers) otantik olanlar bazi gölgeleme olacaktir. Bu numaralar saga ve numarasi altinda gölgeler olacaktir. Sahte formalari numaranin geri kalani etrafinda ayni gölgeleme arti fazladan siyah sinir olacaktir. Dört bir gölgeleme var Bu numaralar da muhtemelen ekran yazdirilir. Numaralari dikilmis olan formalari yapmak için daha pahalidir. Daha pahali mayo, daha gerçek bu oldugunu söyleyerek etrafinda uçan bir saka var.

NFL formalari sahte daha canli renkler var. Dogrudan otantik göre degil zaman kopyalari oldukça iyi görünüyor Ancak, bu kontrol etmek için oldukça zor olabilir. Renk biraz düz görünüyorsa, bu dikkatle devam etmek sizin için bir ilk kirmizi bayrak olmalidir.

Bütün bunlardan basarisiz olursa, NFL, NBA, ya da MLB resmi logosu için kontrol edin. Tüm resmi formalari, onlar bakmak ne kadar iyi veya kötü olursa olsun, özgünlük bir isareti olarak logo tasiyacak. Genellikle otantik formalari ilgili resmi magaza zaten köken, böylece formasi oldugunu logosu olmayan hiçbir neden yok.

Mayo üzerinde yamalar olup olmadigini kontrol edin. Bazen, onlarin etkin yillik oyuncu maç gerekebilir. Aslinda o degildi zaman o, 2000 yilinda aktif oldugunu söylüyor bir yama ile bir jarse bildirilmistir. Yildönümü farkli tüm ortalama bir sey yamalar, ve bazi çogalticilar baska bir karistirmayin ve yanlis bir tokat.

Bu kontrol etmek için sadece birkaç yerde ile, kolay görünebilir, ama ayni zamanda malzeme ve birkaç diger alanlarda tutarsizlik için kontrol edebilirsiniz. Çok hizli bir sekilde formalari degerlendirmek ögrenmek sonra, gözlerini muhtemelen eBay gibi durumlarda, ürünü yok bile gerçek olanlardan sahte disari seçebilirsiniz.