nasil bir toplu otomat büyük kar yol açabilir

Bu kendi satis makinesi ile para kazanabilirsiniz dogru olabilir de, gerçek para kazanmak için hile hangi ürünleri satmak için bilmektir. Müsteri tabani bilmek de toplu satis makinesi ile para kazanmak için anahtardir. Aperatif yiyecek ve içecekler büyük alicilar getirecek ise Oyuncak ve doldurulmus hayvanlar, genç alisveris dikkatinizi çekecektir.

Bir kez satmak için ne karar verdik, distribütör ve saticilari bulmak için var. Muhtemelen özellikle büyük topluluklarda, yerel alanda distribütörlerin birkaç bulabilirsiniz. Ama sadece de hatta dünya çapinda Amerika Birlesik Devletleri, herhangi bir yere gönderecektir birçok sirket online bulabilirsiniz. Mümkün olan en iyi sözlesmeleri için tüm olanaklarini arastirin.

Toplu otomat ögeleri seçerken aramak için baska bir sey kendi satis fiyati göre maliyetlerinizi bulunmaktadir. Eger bir kar elde etmek için ne kadar bir kar marji gerektirir? Eger bir fiyat üzerinde karar vermeden önce ilgili tüm faktörleri dikkate almak gerekir. Her öge için fiyat hakkinda düsünmek gerekir, ama hepsi bu degil. Hesap nakliye maliyetleri, herhangi bir kira alan ücretleri, ve tabii ki otomat kendi maliyetini içine aldiginizdan emin olun.

Basarinin anahtari konumu ile baslar, ve bu satis makineleri için de geçerlidir söyledi öyle. Bir otel lobisinde makinenize yerlestirme planlama, ya da belki de yerel bir bakkal önünde musunuz? En yüksek ciro getirecek düsünüyorum birkaç yerde düsünün. Sonra, sizinle çalisma dikkate olup olmadigini görmek için is sahipleri konusmak.

Hepsini disari plani için zaman ayirin, bu bir toplu otomat ile para kazanmak mümkündür. Hedef kitlenizi bilin, ürünleri en iyi firsatlar bulmak, adil piyasa fiyati ayarlayin ve yeri iyi seçin. O zaman sadece müsteri dikkatini yakalamak meselesidir.