nasil bir ppc reklam sirketi seçmek için

Bir ppc reklam sirketi seçimi bu ppc satis ile baslar ne kadar basit etkileyecektir. PPC satis ödeme tiklama basina satmaktadir. Bir ppc reklam sirketi reklam adresinin web sitesine yoluyla para her biri tiklama belli bir miktar ödemek. Her tiklama için ödeme kampanyasi satan bir çok sevgili tür gibi geliyor. Size tek sey Ama eger aslinda, bir gün bazi USD geçirebilirsiniz.
Bu birkaç para tiklama belirli sayida satin alacak.
Bir kez birçok reklam tikladiginizda, reklaminiz o gün için çalismayi durdurur. Maliyetleri islemek için bu kapasite bir baslangiç ??pazarlamaci için iyi bir seçenek yapar. Yetenegi gibi küçük bir bütçe ile duyurmak bir start-up için muhtesem.
Ayrica reklam bu tür sizin için çalisip çalismadigini çalismak için ppc reklam sirketi denemek için basit hale getirir. Google Adwords çevrimiçi en iyi sevdim ppc reklam sirketi olmasina ragmen, bazi arasinda seçim yapmak için vardir. Google Adwords sadece birkaç dezavantajlari vardir, bu yüzden hemen hemen tüm halk için makul bir seçim olacaktir. Bu baslatmak için zor degildir ve çok para olmadan kampanyalari baslatmak için pazarlamacilar yetkisi. Google Adwords çok görkemli Yani, neden baska bir sirket bakmak istiyorsunuz?
Reklamlar çok Google’in arama motoru sonuçlarinda sirasinda göstermek için. Ve millet vardir, Google disinda arama motorlarini kullanarak, ister inanin ister inanmayin. Içine bakmak isteyebilirsiniz baska bir ppc sirketi Yahoo! Search Satis oldugunu. Yahoo! Search Satis Google planina benzer bir sekilde modellenmis, ama bir nokta ya da çok reklam gibi Yahoo! Arama motoru kullanir. Yahoo! tercih edilen bir arama motoru var, bu sirket Google arama disinda baska bir hedef kitleye ulasmak için iyi bir yol olabilir bu yüzden.
Microsoft, Microsoft Ilan Merkezi olarak bilinen yerde bir ödeme tiklama basi programi vardir. Google, Yahoo ve Microsoft web üzerinde en iyi üç ödeme tiklama basina programlardir. Ama mevcut diger ödeme tiklama basina firmalar, bir dizi vardir. Google, Yahoo ve Microsoft, tüm bir teklif tabanli modeline kendi programlari çalistirmak için anahtar kelime bir tercih biri varsa, baska bir sirketten daha fazla tiklama alabilirsiniz. Bir çok aranan anahtar çogumuz için rekabet var gidiyor ve düz ücret tabanli ppc reklam sirketi araciligiyla olabilir daha fazla mal olacak.
Bu sirket anahtar kelime için teklif insanlar izin vermeden bir ana hatlariyla tutari tahsil edecektir. Eger herkes arar bu ifade üzerine, reklaminiz arama sonuçlari sayfasinda bir yere göstermek ne zaman sonra, para çevrimiçi yapmak gibi belirli bir anahtar kelime için teklif edin. Bu, reklam için birinci sinif bir pozisyon, ve anahtar kelime için yüksek teklif sahibi olmalidir neden açiklama olabilir.
Web sitenizin anahtar kelimeler tüm olagandisi yüksek rekabet anahtar kelimeler ise, o zaman Google, Yahoo ve Microsoft ötesine bakmak gerekebilir. Büyük olasilikla anahtar kelime maliyeti nedeniyle pozisyon için birçok tiklama almazsiniz. Ama daha küçük bir ppc reklam sirketi potansiyel olarak daha az para için daha fazla tiklama sunmak ve sizin internet sitenize daha fazla millet almak için yardimci olabilir.