mükemmel bir mesaj birakarak

Bir müsteri ile yüz için ürün yüz satarken, hiçbir seçim var ama tamamen duymak. , Kendinize bu soruyu sorun onlar kendi kisisel sesli posta üzerinde ürün tanimlamak için dinleme olsaydi, onlar size duymak istiyorsunuz, ya da silmek istiyorsunuz?

Sadece onlari bir mesaj birakmak için birisi bir mesaj birakmayin. Amaciniz onlari geri çagirmak almak için olmalidir.

Yirmi birinci yüzyilda, bir sesli mesaj hizmetine yönelik edilmemesi çok az telefon vardir. Aslinda, birçok kisi bir mesaj birakin tercih, bu yüzden kendi uygun bir zamanda sizinle geri alabilirsiniz. O yüz saglar. Hepimiz zaman zaman bizim aramalari ekran.

Mükemmel bir mesaj birakmak için gerekli becerilere sahip bu kadar önemli olmasinin nedeni budur. Sizin potansiyel müsteri yapacak bir mesaj geri çagirmak istiyorum.

“Umm” veya bu makalede okuma olsaydi düsünün, ve her kelime oldu “ahh,” büyük olasilikla bunu okumaya devam olmaz. Onlar silme vurmak Bu durumu hariç, telesekreter birinin üzerinde bir mesaj birakin Eh, ayni geçerlidir.

Telesekreter birinin bir mesaj birakmak muhtemelen bu “heyecan verici” ve, olarak biz kullanmayi seven bu satis kosullarin tümünü üzerinden birakmak isteyeceksiniz sadece zaman “simdi harekete.” Bu müsteri size oldugu izlenimini verir bir avukat ve hemen mesaji siler.

Profesyonel bir mesaj birakarak söz konusu oldugunda daha az kesinlikle daha fazladir.

Bir mesaj birakarak zaman noktasina dogru olsun, yele, sizinle olan sirket devlet ve neden çagiriyoruz. Onlar için uygun bir zamanda geri çagirmak için onlara sormak, bir kisi telefon numarasi ile birlikte, yine adinizi birakarak mesaji bitirin. Ayrica gibi bir slogani düsünebilirsiniz “Ben size kisa zamanda haber bekliyoruz.”

Aramayi yaptiginizda, Konustugunuz süre boyunca gülümseme, müsteri ses tonunuzu bir yukari yendi dönüm duyacaksiniz. Sadece cheezy olma noktasina neseli olmayin.

Bir ritim haline gelir ve dil ucu kapali rulo kadar arama yapmadan önce bir komut dosyasi birlikte koyun, birkaç kez üzerine gidin. Bu ses güven bir ses vererek, “ums,” “AHS” ve cümlelerde tatili ayiklamak tüm saglayacaktir.

Bir kez komut üzerine gitti ve kendi telesekreter mesajlari birakarak uygulama, onunla rahat hale gelmistir. Eve gittiginizde, ne kadar ses, yapabilirsiniz sonra elestiri kendinizi ve buna göre degisiklikler yapmak. Bir fikir almak için onlari dinleyebilirsiniz

Göründügü bu gerçekten kadar basit, denemek ve sana geri telefon görüsmeleri bir artis göreceksiniz garanti.