mgb plastik Birlesik Krallik’ta en büyük çöp kutusu sözlesme teslimi devam ediyor

Gateshead Konseyi kendi geri dönüsüm düzeni baslatmak için sehrin ünlü dönüm noktasi bunlari göstererek önümüzdeki aylarda bölgede evlerine temin edilecektir piril piril yeni mavi geri dönüsüm kutulari geçit töreniyle etti. Kutulari simdi alti aylik bir süre içinde Gateshead evlerine dogrudan 84.000 tekerlekli kutulari tedarik edecek MGB Plastik, tekerlekli kutulari Ingiltere’nin önde gelen üretici tarafindan imal edilmistir. Sözlesme Gateshead Konseyi, Güney Tyneside Konseyi ve Sunderland Kent Konseyi tedarik geçen yil kazandi Rotheram merkezli kolektif bir çöp kutusu ihale sirket, bir parçasidir. Bu anlasma MGB Plastik Kuzey Dogu’da hane dogrudan 250.000 240L tekerlekli kutulari üzerinde teslim göreceksiniz. Bu üç kurum ile anlasma 2010 yilinda Birlesik Krallik’in en büyük çöp kutusu sözlesmedir. Conor Sugrue, MGB Plastik Genel Müdürü, sunlari söyledi: “Biz Gateshead ve ne Gateshead Millennium Bridge gibi ikonik bir miras, yerel halka onlari vitrin daha bu sözlesme baslamak için iyi bir yol için tekerlekli kutulari teslim baslatmak için mutluyuz.

“Bu sekilde bir dizi ile dahil olmak essiz bir sözlesmedir. Sadece biz hane dogrudan vermekteyiz, çünkü bu 2010 yilinda Ingiltere’de tekerlekli kutulari en büyük sözlesmedir ama. Bizim teslimat hizmeti uzakta yerel otoritelerden sorunsuz bir sürü alir üç konsey depolari herhangi birinde saklamak için bir gereksinim var bu yüzden bize Rotherham fabrikamizda ev dogrudan bu tekerlekli kutulari almak göreceksiniz. “Bu sözlesme kazanmak daha da Ingiltere’de tekerlekli kutulari önde gelen üreticisi olarak MGB konumunu gelistirir ve essiz dagitim hizmeti ve Ingiltere üretim yetenekleri kanitidir olduguna inaniyoruz.

“Bu, Güney önce Tyneside için kutulari verilen ve biz çok sözlesme gitti nasil memnun olmasina ragmen Gateshead için kutulari tedarik ilk kez.” MGB Plastik Rotherham kendi tesislerinde bidonlari tüm üretecek. Bu Ocak ayindan bu yana kademeli yetkilileri tedarik ve önümüzdeki ay içinde sözlesme tamamlamak için bekliyor edilmistir. Önümüzdeki birkaç ay içinde yer alan bir sergi Ingiltere’nin en uzun soluklu, en iyi katildi ve RWM denilen geri dönüsüm ve atik yönetimi sektörü için en büyük yillik bir olaydir. Bu yil, RWM 10 sergi, 14 16 Eylül, NEC Birmingham gerçeklesir 2010 ve her zamankinden daha büyük olarak ayarlanir. RWM 10 ürün ve hizmetlerini sergileyecek sirketlerin yüzlerce biri de Ingiltere’de en büyük çöp kutusu üreticisi, fuarda bir stand almis MGB Plastics’tir. Yeni 5 litre, 7 litre ve 23 litre mutfak caddy – MGB Plastik en son gida atik geri kazanim ve yönetim sektörü için ürünler baslatmak için Show’da firsati kullanacaktir. MGB Plastik en son teklifleri modern bir mutfak sorunsuz bir sekilde uyacak yenilikçi sik tasarima sahip ve modern renk seçenekleri mevcuttur. Buna ek olarak, koku kaçmasini önlemek için kapaklari kilitlenebilir mühürlü ile birlikte gelir. RWM 10 gösteri de Birlesik Krallik’ta en gelismis 240 litre bin lansmani göreceksiniz. Bu bölme gibi RFID etiketleri ve baski gibi birçok opsiyonel durumu ile daha güçlü daha dayanikli bir tasarima sahiptir. MGB Plastik, RWM 10 müsterileri ve is ortaklari ile fikir paylasmak ve gerekli geri dönüsüm ve atik yönetimi danismanlik sunmak için ideal bir yerdir.

Rotherham Barbot Hall Sanayi Sitesi üzerinde 5.000 metrekarelik modern üretim tesisi faaliyet, MGB en yüksek kalitede sadece kutulari üretilmektedir saglamak için state-of-the-art ekipman kullanir: Mgbplastics.com