metal yapistirma için lastik – gerçekleri tanimak

Sizin onun yeni arabada arkadasi ile yolda sürüs ve sadece binmek ne kadar düzgün unutamiyorum. Degil bir gicirti veya bir yumru oldukça kaba yolda araç tam anlamiyla yakinlastirir olarak fark edilir. Peki nasil bugünün otomobil üreticileri yolcular için bu tür düzgün sürmek sunmak araba yapabiliyorsunuz mümkündür?

metal yapistirma için lastik merhaba demek

Insa ediliyor çok daha düzgün sürme araba olusturarak gitmek ilgili teknolojiler bir dizi vardir disari döner gibi bugün ve bunlardan biri çok metal yapistirma için lastik denir budur. Peki metal yapistirma için lastik ve nasil yapilir?

böyle kauçuk metal “sigorta veya kaynak” degil

Aslinda lastik ve metal tamamen plastik ya da metal birden fazla parçasi disinda bir birim yapmak için çözücüler veya isi kullanarak, olabilir sekilde bir araya erimis asla olabilir. Ancak, teknik kauçuk ve metal parçalari kalici hiçbiri az bir araya izin yillar içinde gelistirilmistir.

Bu kaliplama islemi sirasinda bitti

Metal yapistirma için lastik lastik kaliplama islemi sirasinda yapilir. Döküm asamasindan sonra metal yapistirma için lastik yapmak için çalisiliyor ekli permenently bagli degil ise parçalari neden olur. Görüyorsunuz, tutkallar sadece temel nedeni kauçuk esnek dogasi, lastik çok iyi çalismaz.

Islem tamamlandiginda

Yani metal yapistirma için kauçuk lastik bileseni baglanmis sahip oluyor metal bilesenin temelde bir yol veya baska bir kalip içine dahil edilmistir. Kauçuk kaliba sokulur ve ürün, metal yapistirma islemi için lastik kaldirildiktan sonra O tamamlandi.

birlikte kilitli

Genellikle metal bilesenin sekil kez kauçuk bileseninde ve veya etrafinda kilitli oldugu gibi. Metal yapistirma için kauçuk diger zamanlarda, bahçeleri veya kanallar böylece metal bilesene yapistirilarak, kauçuk dolu metal bilesenin halinde kesilmis veya dökme olabilir.