Lütfen fiyatlari yükseltmek ….. now_

Çogu isletme sahipleri bu bir zaman bir halt var. Çogu insan için fiyatlari yükseltmek ise, herkes dükkana baska bir yere gitmek olacagini düsünüyorum. (Hatta fiyata dayali alisveris olmayan kisiler kendilerini bu söyleyecektir.) Dogru degil.

Eger% 10 oraninda zam, o zaman müsterilerinizin% 30 kaybetmek ve daha önce nerede geri gelemez. (Ve hiç birçok müsteri kaybetmek degil olacaktir). Ama% 30 daha az müsteri ile, maliyetlerinizi düsük olacaktir, daha önceden oyunun hala. Ama deger insanlar kalacak.

Bir fiyat artisi en ipucu kaçmak insanlar? Kim ile alisveris yapmak? Herkes! Onlari ister misiniz? Hayir! Bu insanlar fiyat artislari üzerinde sizinle tartismak, onlar Wal-Mart bunlari atalim, satan kadar satin olmayacaktir. Yani, faturalarinizi ödemek olamazsa ve onlar da isareti kapi ‘kiralik’ bir bulmak için bir sabah açmak eger, müsterilerinize iyi seydir.

Bu uzun vadeli, hedef olmalidir pazarin bir parçasi. Medya ne yüksek gaz fiyatlari, durgunluk, vesaire, vesaire, vesaire ile, iddia ettigi yutturmaca inanmayin. Eger yirmi yil önce kagit bakti ise hala ayni azap ve sikinti olacaktir. Daha zengin insanlar ve ciddi harcanabilir geliri olan genç insanlar var olmamisti.

Sadece fiyatlari yükseltmek degil eger, tüm satis yukari dogru egik. , Birlikte paketlenmis ürün ve hizmetler büyük paketleri sunan baslatin ve daha yüksek fiyatli paketler gerçekten iyi seyler koymak.

Herhangi bir ürünün gerçek degerini ne oldugunu biliyor musunuz? Dogru cevap: ne kadar müsteri bunun için ödeyecek. Pazar onlar ödeyecegim ne karar versin.

Tüm bu test noktasi budur. Farkli fiyat, farkli paketler test. Yanit inmek baslar kadar fiyatlari yükseltmek tutun. Sonra size kalmis. Olmak çalisiyorsaniz

orada ucuz, çok çaliskan ve çok az kazanç demektir. Eger Wal-Mart ile rekabet edebilir? Ne kadar son verebilir? Orada gelip daha düsük bir fiyata ürün veya hizmeti saglayacak birisi her zaman var, ve bitmis demektir.

Tabii düsük fiyat için iyi bir nokta vardir, ama önce yüksek kar deneyin.

copyright 2008 Craig Howlett