lockerbie akademisinde yüklü devrimci geçirgen kaldirim sistemi sel ile anlasma yardimci olur

Lockerbie Akademisi yepyeni bir çevre dostu kaplama sisteminin gelistirilmesi ile büyük bir güç verilmistir.

Okulda yüklü kaldirim kontrolü sel ve çevre sorunlarina yardimci olmak için tasarlanmistir Tobermore öncü Hydropave geçirgen kaldirim sistemi kullanmak için Lockerbie ilk büyük projelerinden biridir.

Parke Geçirgen Ingiltere ve Irlanda genelinde riskli bölgelerde sel ve kirlilik sorunlari azaltmada çok önemli hale gelmistir. Parke Tobermore en Hydropave geçirgen zaten Oteller, Otoparklar, Perakende Parklar, Konut Gelismeler, Ticari Binalar ve diger Okullar ve Üniversiteler de dahil olmak üzere diger büyük ticari projelerde Ingiltere, Iskoçya ve Irlanda genelinde müteahhitleri çözüm teklif etti.

Ürün su, geri zemine veya mevcut yagmur suyu sistemine ya depolanir ve kontrollü bir sekilde serbest bir çakil yataga kaldirim altina kaçmak için izin verir.

Bu sistem geçer ve zararli kirletici de kaldirilir gibi su süzülür. Arastirma Tobermore en Hydropave onlar dere ve su kanallarina girmesine izin verildi Flora ve Fauna için son derece tehlikeli olan hidrokarbon ve agir metal kirleticilerin% 90 üzerinden kaldirabilirsiniz göstermistir.

Proje için Tobermore en Alani Satis Sorumlusu, Trevor Carson sunlari söyledi: “Biz H & J Martin Lockerbie Akademisi’nde bizim Hydropave geçirgen kaldirim sistemi kullanmaya karar verdi mutluyuz.”

Trevor Tobermore Aedus Peyzaj Mimarlari için özel bir söz, H & J Martin ve Hardie Mühendislik vermek istiyorum “ekledi. Onlar, tasarim, planlama ve bu proje bitirme harika bir is yaptin “Trevor sonucuna vardi.

Onun büyük pratik avantajlarinin yani sira, okulda kullanilan Hydropave bloklari harika görünüyor ve personel, sakinleri ve ziyaretçiler bu güzel çevre düzenlemesi ile mükemmel bir ilk izlenim veriyor binanin çekici bir görünüm tamamliyor.