Limoges kutulari dogrulugunu kontrol etmek için nasil

Bu her türlü ürünü geldiginde görmek için önemli bir sey bu, bir Limoges kutu geldiginde görmek için özellikle önemli bir seydir ürün içeri yapildigi yerde bir göz almaktir. Tüm otantik Rochard Limoges kutulari ve figürler Limoges, Fransa yapilmistir olacak olanlardir. Otantik Limoges kutulari sadece Limoges ele alinabilir özel bir islem ile çalisacak olanlar olacaktir.

Limoges porselen kutulari ve figürler Limoges yapilir olanlardir. Bu Limousin Fransiz bölgesinde bulunan bir sehir. Bu yüzyillardir bu malzemelerle yer almistir Fransa bir parçasidir. Bu konuda ilginç bir sey on sekizinci yüzyilin sonlarinda iyi bir kismi sirasinda sehir bu kutulari ve figürler kraliyet ailesinin üyeleri için olusturulan bir yer olarak kullanilmistir olmasidir.

Limoges figürler ve kutular genel kamuya açik hale gelmistir ve artik kraliyet ailesinin sehrin sadece üyelere aittir. Bu büyük durumu Limoges nedeniyle hala bu malzemeler için popüler bir üretim merkezidir. Sirketlerin farkli çesitli kentinde kendi Limoges kutulari ve malzemeleri yapmak. Bu güne kadar Limoges faaliyet yirmiden fazla fabrika vardir.

Fransa Limoges kutulari yapma süreci hakkinda önemli bir faktör hala geleneksel bir biçimde yapilmis olmasidir. Etrafinda makine hiçbir pahali adettir. Kullanilan tek gerçek büyük makineler, bu malzeme ve kalip aygitlari hazirlamak için kullanilan firin vardir. Her sey elle yapilir. Bu, her kutu ya da heykelcik essiz ve güzel olacak bir oldugundan emin yapma araci olarak yapilir.

Bu islem ile sorun o kadar iyi farkli ülkelerde birçok kisi kendi sahte Limoges kutulari yapiyoruz yapilmis olmasidir. Bunlar Fransa’da ele ne ayni el yapimi nitelikleri ile çalismaz bu otantik Limoges kutulari degildir.

Fransaçikisli birçok Rochard Limoges kutularindan birini almak için geldiginde görmek için iyi bir sey kutunun özgünlük imzali mühür özellikleri bir olmasidir. Fransa bütün Limoges kutulari imzalanan kutulari ve notlar özelligi olanlardir. Her kutu ele alinmistir ürünün numarasi ile birlikte özgünlük ile imzalanir. Bu ögenin kimlik numarasi ve belirli bir kalip disinda olusturulan öge sayisi gibi bir sey içerebilir.

Bu bir kisi alir herhangi bir Limoges kutu veya figürler Fransa’dan olanlar oldugundan emin olmak için çok yararli olacaktir. Burada yapilan herhangi bir kutu iyi hazirlanmis ve akilda kalitesi ile yapilmis olarak görülecektir. Bir sey Limoges kutu olarak pazarlanan ve Fransa’dan degildir ediliyor Unutmayin, o zaman muhtemelen sahte bir malzeme olacak daha fazladir.