kursun nesil en pek az ve güçlü bir yöntemdir

Eger yarin aile beslemek böylece bugün satis yapmasi kime endise duyuyor musunuz? Her gün yeni umutlari telefon aliyorsaniz üst üreticilerin kiskanç mi? Ofise gelip potansiyel müsterilerin mesajlari dolu posta kutusu bulmak için ask degil mi?

Ben agiz veya tavsiyelerin kelime kullanarak, isinizi büyütmek için en kolay, en hizli ve en etkili yol olusturma yöntemi göstermek için gidiyorum.

Tavsiye ürün veya hizmet için müsterilerin bir akisi olusturmak için en etkili yoldur. Çogu isletmelerde sevk satis 70% üzerinde olusturmak. Ancak, satis temsilcileri zaman, para ve sevk kaynaklarinin gelistirilmesi enerji en az miktarda harcama.

Bu satis halinde odak, dikkat ve kaynaklari koymak mantikli degil büyük yarar olacaktir nesil faaliyetleri yol açar?

Su anda tavsiyeleri olusturmak için bir sistem kullanmiyorsaniz, tablonun binlerce dolar birakarak ve havai fisek satis için altin bir firsati kaçiriyorsunuz demektir.

Istatistiklere göre, ortalama kisi 250 kisi ile bir iliski var!

Baska bir deyisle, size sahsen biliyorum herkesin bir listesini yazarken, büyük olasilikla yaklasik 250 kisiye kadar katacak.

Bunun anlami su anda sahip her müsteri 250 daha fazla bir kapi açar olmasidir!

Yani, is söz müsterilerinize nasil biliyorsaniz, kolayca dokunabilirsiniz büyük bir ag olacak.

Sey isiniz için kursun üretimi için daha iyi olabilir mi?

Sevk kaynaklarinin gelistirilmesi iliskiler olusturarak baslar. Akilli satis elemanlari bile kirmak ya da yeni bir müsteri ile bir iliski olusturmak için para kaybedersiniz.

neden?

Onlar kendilerine satan çok daha kolay olur, bir kez bir müsteri ile bir iliski oldugunu anliyoruz. Bu yüzden yeni iliskiler olusturmak için ne yapabilirsiniz yapmak mantikli.

Kulaktan kulaga çok güçlü bir araçtir. Eger kulaktan kulaga gücünü zaman, müsterileriniz sahip oldugunuz ag üzerinden yüzlerce kisi ile iliskiler kurmak olabilir.

Hepimiz aile ve sevk yeni bir müsteri almak satis elemanlari, güven daha fazla arkadas güven beri kendini promosyon baska yollarla yeni bir müsteri almak daha kolaydir.

Bir basvuru mevcut tüm müsteri aile ve arkadaslar ile aninda güvenilirlik saglar. Müsterileriniz sizin veya is için birini bakin, size bir kisisel onay veriyoruz. Onlar size ve ne olursa olsun bag onlar heyecanla anlatti oldugunuzda ve sik sik onlarin arkadaslari transfer olacaktir olabilir müsterileri ile var güvendiginiz arkadas veya aile üyesi için söylüyorsun.

Endüstri kaynaklarina göre, sevk ile bir birey ya da is için gelen müsteriler:

* Her satin daha fazla para harcamak
* Daha sik satin al
* Daha sadik mi
* Daha fazla müsteri bakin
* Senin tavsiye Güven

Yani tavsiyeleri arayarak size gelir artirmak ve hayatin tadini çikarmak için daha fazla zamana sahip olacak.

Tavsiye almak çogu zaman ücretsizdir. Eger sevk tarafindan kursun üretimi maksimize etmek için para harcamak bile nasil pazarlama dolar geçirmek için en iyi yer.

Düzenli olarak tavsiyeleri almak için ve zaman içinde bu sayi artmaya devam etmek için bu yerinde sistemleri ve tavsiyeleri olusturmak için bir plan olmasi önemlidir.