küçük isletme fiyatlari kesmek … ya da yükseltmek gerekir

Ürününüz için pazar zayif olabilir, ve rekabet mevcut satin alma gücü pesinde, fiyat cazip satin alma firsatlari tesvik etmektedir. Alicilar dolar sadece temelinde satin beri, size gereken satis yapmiyor. Sizin sadik alicilar, Tanri kaydetmek onlari, simdiye kadar sizinle kaliyor, ama her sey bu sekilde kalirsa, gerçekten bunlardan yeterli sayida küçük isletme korumak için olmayabilir.

Ne yapmali? Eger gerçekten yayinlanan fiyatlari düsürmek için gidiyoruz?

Peki tamam, ama kisa vadeli bir hamle yapmak.

Akilli tepki, bir çok durumda, bir: kalici indirimleri olusturmayin. Bu gerçekten karli konum yere tekrar geri tasimak için liste fiyatlarini kesmek için basit, ama zor. Uzak akilli, birçok durumda, birakin için, Gerekirse, özel bir teklif ile, su an için. Bu liste fiyatinin kesilmis bir fiyat saglamak, ancak liste fiyati kendisi degismeden kalir. Özel teklif bittiginde, standart liste satis dönmek.

Bu firsatlar kapali rekabet parasini mücadele, ve belki kalici kar düsürmeden, mallar denemek için yeni müsteriler elde etmek için bir sistem var.

Hile: Piyasada tahmin tutun.

Dikkatli olun. Çok fazla özel teklifler ve pazar onlari için kullanilir hale gelir. Sonuç: Bu listeye satin, ama bir sonraki özel teklif için asmak yok. Ve fiyat onlari duyarli yaparak, sadece rakiplerinizin özel teklifler onlari itebilir. Eger özel teklifler ile rakiplerinizin mücadele baslarsaniz, size çok tesekkür hiçbiri degerli bir kar elde edecegi pazarlarda uzakta yemek olabilir.

Mükemmel kalite olarak ürün ve / veya hizmet tanitimi, ve bunun için ikna edici bir durumda yapmak, size standart fiyatlari daha çekici olmasina yardimci ve indirim savaslar disinda tutmak olabilir. “Evet, ürün biraz daha maliyeti. Bu birkaç dolar degerinde daha yüzden beni size açiklayayim.”, Onlara

Fiyatlari azaltmak için çok fazla. Ama nasil fiyatlari artiyor? Bazi is adamlari fiyat artislari alicilar vazgeçirmek inanarak, daha fazla sarj hakkinda utangaç. Anksiyete hakli? Eger gerçekten fiyatlari artirarak satis düsecek?

Muhtemelen degil.

Bazi damla yaparsaniz, birden fazla da alici dengesi için daha fazla sarj tarafindan kayip müsteriler telafi olabilir. Fiyatlari yükseltmek için korkuyor olmayin. Hemen hemen herkes bir gerçeklik olarak enflasyon tanir ve maliyetlerinizi artiyor, bu yüzden daha fazla ücret oldugunu bilir. Onlar mükemmel deger ve ses hizmeti aliyorsaniz düsünüyorsaniz, sizinle kalacagim.

Yönüyle Sizin küçük fiyat artisi alt satirinda bol ekleyebilirsiniz. Ve size yeni fiyatlandirma için ana direnç bulmak olasi durumda, her zaman tekrar düsürebilir.

Eger fiyatlari yükseltmek olsun ya da olmasin, bu sizden satin almalisiniz neden müsterilerinize hatirlatan durdurmak asla çok önemlidir.

Bu haber bu biraz da söz gerekmez çok açik oldugunu düsünmek istiyorum. Ama çok tecrübeli satis profesyoneller ya bunu görmezden ya da bunu yapmak unutmayin. Sunmak ve bellek için taahhüt tüm avantajlarini bir listesini yapin. Sonra kullanabilirsiniz. Umutlari söyle ve neden sizinle is yapmak için iyi bir is var müsterilerinize hatirlatmak. Onlar çünkü onlar, sizin ve sirket hakkinda her seyi biliyorum sanmayin.