kontrollü dolasim ve is dünyasi yayinlari gelecek hedefleri

Birçok is / ticaret yayinlar yani sira bazi tüketici yayinlarin dolasim ya ücretli ya da kontrol edilir. Belli sanayi meslekte istihdam edilmektedir çünkü bu gibi bir sekilde, hak çünkü kontrollü sirkülasyon dergi alicilari ücretsiz dergi almak, ürünlerin belirli bir kategoriye alicilar bir hedef grubu temsil veya belirli özel ilgi bir grubu temsil reklamverenler türleri. Kontrollü yayinlar onlari ve yaratilmasi hakkinda ayrintili bilgi aldiktan sonra abonelerine hak.

Kontrollü yayinlar özellikle bunun için talep ve yayin almaya hak kisilerin teslim edilir.

Son yillarda ve is-to-Business yayin senaryoda gelisen ve degisen küresel ekonominin hizla degisiyor gibi, is-to-Business yayincilar onunla degistirmeniz gerekir. Bu daha dinamik bir ortamda basarili olabilmek için, sirketlerin reklam, abonelik ve ticaret üzerinde para kazanma modelleri karisimi yönetmek excel gerekir. Is-to-Business pazar destek Yayinci hedef kitlelere ile gelir kazanma yeni yollar desteklemek için elden geçirilmesi kendi is modellerinin sorunlarla karsi karsiya bulunmaktadir. Business-to-Business Media her zaman bir hedef kitleye etrafinda ancak son zamanlarda daha farkli olma ve idare etmek daha zor hale geliyor.

Birçok uzman is yayincilik için is kontrollü sirkülasyon modeli mevcut haliyle sürdürülebilir degildir ve markalar için yeni para verme spin-off baslatmak için ücretsiz bir sosyal ag teknoloji kullanimi danismanlik ve hatta online için sarj fikri destekleyen inaniyorum bir sekilde içerik. Yeni strateji birçok yollari mümkün oldugu kadar pazar ve abonelikleri, etkinlikler ve kurslar için ücretsiz bir pazarlama araci kullanarak olarak ile topluluklar baglamak için olabilir.

Geleneksel reklam gelirleri önemli damla gösteriyor ve sanayi artan gelir bu hedefi gerçeklestirmek ve içeriklerini para kazandirmak için yeni yöntemler çalisiyor gibi, bir sey çok açik – is-to-Business yayincilar kendi is çesitlendirilmis bir yaklasimi tesvik esnek dolasim modelleri benimsemek gerekir . Mevcut is ortami medya dijital medya büyüme ve çesitlilik gibi vardiya, özel medya büyüme ve yazili basinda düsüs yeni bir trend getirmistir.

Yeni gelir modelleri içine çesitlendirmek ve degeri yüksek içerik para kazandirmak için yeni yollar aramaya, esnek bir dolasim modeli, ücretli ve kontrol hem de dolasim isleyebilir bir hibrid sistemi uygulayarak. Içerik para kazanma gibi ücretli ya da kontrol gibi dagitim yöntemine çevrimiçi baski gibi medya, türünü, birçok formlarda gelebilir. Karma para kazanma modelleri için degisen ve en iyi nasil ürettikleri gelirleri izlemek için zor olabilir. Bu geçis her yayinci için çalismaz ve ayni zamanda gelecekteki is etkileyecegini dikkate bu gerçegi almak önemlidir.

Isletmelerin veri para kazandirmak için ariyorlar, bu okuyucular mevcut is cadde bilgi uzmanlasmis bu gerçegi tasarruf ve para kazanmak yardimci olur görmelisiniz dikkat etmek önemlidir. Ve abone saglanan verilerin yüksek degerini görmek ve iyice mümkün ücretli içerik teklifleri analiz.

Bu baski ortami is B-to-B medya baski içinde, ekonomik durgunluk asagi gitti dogru olsa da bu nedenle hala is-to-Business yayinci için gelir getirici için önemli bir araç tercih edilen biçimidir. Business-to-Business medya karma bir para kazanma modeli gider gibi, yeni gelir firsatlari için abone çesitli bir dizi yönetmek için yeterince esnek farkli dolasim sistemleri test etmek için gereklidir. Degisken demografik bilgileri ve gerçek zamanli veritabani ortamlari kullanarak, daha iyi izlemek ve sonunda size abone ve potansiyel reklamveren verileri yönetmek yardimci olacaktir abone demografik ve tarihi yönetebilirsiniz.