kita dag kral

Geçen hafta sonunda benim yeni Sanayi yaklasik bir ay için siparis üzerine olmustur Dokuz jantlar aldi. Jantlar gibi ben kimse ben bulmak mümkün olmustur yerel olarak kullandigi bir süre için benim göz yasadim birkaç Continental lastikleri siparis vardi ayni zamanda. Continental Dag Krali 29 × ön ve arka için Yaris Kral 2.2 lastikler için 2.4 ne siparis edildi.
kita lastik genisligi

Her zaman dogruyu genisligine göre yanlis reklami spec ile, özellikle dag bisikleti lastikleri ile, bir sorun var oldu. Avrupa Bu tüm sirketlerin kötü gibi görünüyor. Ben lastikleri siparis ne zaman bunun farkinda ama 2.25 civarinda sona erecegini ön için 2,4 ile giderek umuyordu.

Twenty Nine Inç arasindan Continental Dag Kral 2.4 Ölçüm kasa için 52.6mm veya 2.07 inç ilk oldu. Oradaki adamlar lastik “gergin” ve tabii ki bir lastik disari ölçmek veya farkli jant ve bunu yüklemek genisligi jant hangi bagli olarak doldurun söyleyerek devam etti.

Sahsen benim ölçmek gerekir. Geçen Persembe gecesi günden bu yana takmis oldum, ve belki onlar da biraz disinda “gergin” var. Ne olursa olsun, 2 inç lastikler aradigim degil ne. Özellikle hangi ön bir 2.4 olmasi gerekiyordu, bu yüzden simdi yaklasik 800 gram için bir 23 lastik var. Degil binmek için agirlik / Genislik / hacim oldugu çok mutlu.

Dag Kral 2.4 lastik montaji Stans Arch kenarinda bir ayi oldu. Su anda, ben ve hiçbir yere gitmek için rulo sol lastik 3 inç varken bir tüp tüplü ve sikismak kosuyorum. Ben bir yerde bir iz tarafinda düz alirsaniz çok mutlu olacak degilim, ben lastik gerçekten streç yaptim sürece, lastik geri almak mümkün asla.

Lastik iyi sürmek. Bu kökleri, kayalar ve kum üzerinde yüzer çesitli izi kosullari üzerinde binmek iyi bir konuma derin kollari ile gerçek bir iz lastik var. Ben ön süspansiyon daglarda derin sürme, bir tam süspansiyonlu sürme ya da vardi, bu lastik benimle daha iyi yatiyordu olacaktir. Su anda birkaç sürmek sonra kapali alinacak listesinde. Ben tam kati bisikletle hiçbir ses ile agir bir lastik binmek olamaz. Çok orada diger iyi lastikler Bu sürme benim zaman harcamak olabilir vardir. Bu bir ön lastik olarak yerine bulmak kez arka üzerinde deneyebilirsiniz.

Ben etkilendim degilim. Lastikler, jantlar, kulplari ve eyer yapmak veya bana bir bisiklet bölünürler. Çok fazla bir sey yapmamislar tam kati 29er üzerinde ama yine de yok … bunlar benim için önemli. Ben sert tekerlekler, güçlü ve ince yanaklar ve rahat bir oturus squishy lastikler gibi. Lastikler ölçülecektir, ben onlari tubeless çalisacagim ve tam bir inceleme için olacak