kisiye is kirtasiye ile profesyonel bir görünüm

Is ne olursa olsun, isinizi kirtasiye her seyden önce, bir profesyonel, iletiyi teslim etmek istiyorum. Profesyonelce basilmis, koordineli is kirtasiye dogrudan ve nokta bu mesaji verir. Is kartlari faturalarinizi için antetli için her seyi ayni tasarim ve kalite aynalar zaman, gerçekten profesyonel olarak sirket kurmak.

Mesajinizi tanimlamak

Profesyonel is kirtasiye ile iletmek için mesaj üç tür genellikle vardir:

Is hatti, sanayi. Bir genç bir sirket ya da belki is 50 yil oldum, ancak sirket tam olarak bir marka degildir olabilir. Eger ve ne yapmak olan sanayi iletisim kisisellestirilmis kirtasiye ile isinizi tanimlayin. Bir ev üreticisi iseniz, logo ve kagit ve mürekkep renginde hem de bir insaat motifi dahil olabilir. Belki bir moda perakendecisi, bazilari moda-ileri renk veya giyim-gibi grafik elemaninin kullanimi ile bu iletisim.

Kurumu, kurdu. Isinizde makam olabilir ya da belki biri olmaya çalisiyoruz. Her iki yolda da zevkli kisisellestirilmis is kirtasiye ile profesyonel, kurulan is oldugu açik bir mesaj gönderin. Bir otorite açiklama yapacak klasik, minimalist, modern ve kurumsal görünüyor bir dizi vardir. Alt çizgi, kizinin pembe ve yesil puantiyeli kirtasiye üzerinde bir is notu gönderen bir yatirim bankacisi olmak istemiyorum.

En ileri, teknoloji, girisimcilik. Belki standart kurumsal lacivert ve gri renk paleti disinda bir görüntü ariyoruz. 21. yüzyilda çagristiran bir öncü çagdas tasarimli bir açiklama yapmak. Bir tasarim daha çagdas hale Elemanlari geleneksel olmayan renk ya da sirket logosu ve adresi geleneksel olmayan yerlestirme kullanimini içerir. Örnegin, yerine bilgilerinizi üst ve merkezi olan, bu sayfanin sag alt üçüncü yer var. Bir teknoloji grafik tema da ileriye dönük bir is kültürü iletisim kurar. Enerji çiglik gereken bir girisimci iseniz, bir karanlik veya parlak renkli cesur tasarim için gitmek ve grafik ögeleri hareket yanilsama yaratmak.

tutarlilik için tasarim

Sadece sayfanin üst ya da bir etiketin sol üst kösesindeki logo yerlestirerek daha koordineli bir görünüm daha var. Kirtasiye her parça her tasarim ögesi açikça kendi bir cilali imaj sunmak için koordine etmelidir. Seçtiginiz yazi tipi ve boyutu anlamina gelir, typestyle ve renk tutarli olmasi gerekir. Sizin antetli is adresi için kalin, italik olmayan kullandiginda posta zarf üzerinde iade adresinin italik yok. Bir yazi seçin ve ona sopa. Büyük seçim serif veya sans serif yazi tipi kullanimi olup olmadigidir. Bazi insanlar daha çagdas olarak serif gibi daha geleneksel ve sans serif yazi düsünüyorum. Her ikisi de profesyonel – ne is kirtasiye ve iletisim her parça boyunca dogru en yazi tipi kullaniyor önemli.

Bir müsteri ya da temas ofisinizden bir kagit parçasi görür her zaman, onlar hemen ofisinizde geldigini kabul etmelidir. Bu ne görüntü tüm hakkinda – bir izlenim yaratmak ve daha sonra her zaman sirketinizin görülüyor emin yapma, bu mesaji uyuyor. Bu senin kirtasiye her, is kartlari aylik fatura için, ortak tasarim ögeleri tasir anlamina gelir. Is kirtasiye içerir:

Is ve yazisma kartlari
Standart sirket ve kisiye özel yönetici antetli hem
Tesekkür sirket logosu ile notlar
Not yastiklari ve iç yönlendirme fisleri
Çesitli boyutlarda Zarflar
Kartpostallar ve promosyon postalari
Müsterileriniz gördügünüz her sey – fatura, makbuz, nakliye etiketleri, vb

tedarikçi kaldiraç

Isletme resmi ofis ve is kirtasiye tüm paketi tutarli olmasini saglamak için en iyi yollarindan biri hepsi ayni kaynaktan siparis etmektir. Bir tedarikçiden özel is kirtasiye her zaman kaynak, kalite ve tüm kirtasiye ürünleri tutarlilik emin olabilirsiniz. Bazi saticilarin düsük fiyata dayali, gerçekten her is için farkli bir üretici veya tedarikçi kullanimi 3. parti isverenlere olan – tedarikçi, ürün kalitesinin kontrolü oldugundan emin olun. Bu isletmeler genellikle en iyi sivilceli kalite ve tutarsiz hizmet üretmek. Size birkaç kurus tasarruf konum gibi onlar görünebilir bile, sonunda daha fazla mal olacak. Birini daha fazla zarf siparis unuttum ne zaman ara sira ofis acil kisa bir sürede atlatmasina, belki de daha da önemlisi her zaman güvenilir birine ihtiyacim var, ama. Bazi tedarikçiler bile geçmis siparis geçmisine dayali hatirlatmalar yeniden gönderir bir online envanter yönetim sistemi sunuyor.

Kaldiraç is için mümkün olan her kaynak kisiye is kirtasiye ile profesyonel görüntü olusturmak için. Kisisellestirilmis kirtasiye muhtemelen müsteri ve halka bir profesyonel ve yetkin is görüntü sunmak için yapabileceginiz bir numarali seydir.