Kendi toptan is baslatirken önlemek için hatalar

Eger, Äôve on yil ya da on gün boyunca is yapilmis olursa olsun, en isletmelerin basarisiz olmalarinin nedenleri aynidir:, nis arastirma için basarisiz talep belirlenmesinde, yerine güncellestirilmis bir is plani olmamasi, ve ne zaman yardim istemek degil Ihtiyaciniz. Bu kisa parça, toptan is muhtesem bir basari saglamak için bu önemli yönü tartisacagiz.

Eger ürün veya hizmet isteyen biliyor musunuz?
En basarili is sahipleri tam olarak hedef pazar her an kim ve neden onlardan satin almaniz gerekir söyleyebilirim. Ayrica daha az fazla oldugu mevcut trendi içine satin alma, bir ya da iki cümle kendi ürün satmak için nasil anlamak.

Izin, AOS benim açimdan göstermek için bir örnek kullanin. Is büyük bir ag televizyon programinda sergilendi, bunu yapmaniz tam olarak ne izleyici ile paylasmak için belki 5 saniye verilir.

“Ve simdi, Aksam Haberleri sonraki”

Eger toptan ürün hakkinda söylenecek spiker ne bir veya iki satir istersiniz? Hiçbir sey akla gelirse, nis, müsterileriniz ve ne bunlari saglamak faydalari bakmak. Sonra bir anda onu çingirak böylece tüm bunlari karsilamak için pazarlama cümle zanaat, AOS soran herkese dikkat edin.

Eger bir is plani var mi? bunu güncel en son ne zaman oldu?
Seyleri degistirmek. Piyasalar gelismeye. Müsteriler yeni, piriltili, daha ucuz, daha iyi ürünler talep ediyoruz. Is plani bu yansitiyor mu?

Eger, Äôll bir sermaye bankadan kredi ya da Oprah belirtilmistir ürün biri için ani talep yetismek için ekstra para gerektiginde asla bilemezsiniz. Bir yillik bazda güncellestirmek için zamanlama zaman, herkesle, her zaman is plani kullanmaya hazir oldugundan emin olun.

meydan ise, kim aramak için biliyor musunuz?
Belki is sizin beklenenden daha hizli büyümeye baslar, ya da bazi yeni ekipman satin almak için ariyor. Belki de personel sorunu, ya da müsteri degil mi, onlar geçmis yillarda oldugu gibi AOT da kapisini çaliyor oldugunu. Ne olursa olsun sorun, bazen bir is arkadasi konusurken, profesyonel veya is danisman gereklidir. Ama gerektiginde aramak için parmaklarinizin ucunda insanlar bu tür bir listesi var mi?

Don, AOT, sizin toptan kaygilari ile ilgili sizinle konusmak için istekli olabilir yerel isletme sahiplerinin adlari için Ticaret yerel Odasi konusmak eger. Ayrica SKOR, kar amaci gütmeyen bir ticari danismanlik organizasyonu (ve Ingiltere’de bu, AOS muadili), ya da bu amaç için özel olarak olusturulmus bir ag grubu irtibata geçebilirsiniz.