kapali bitki kiralama ile ofis moral ve verimliligi artirmak

Bir is genellikle zor olabilir Kosu ve personel için dogru ortam saglamak için nihai basarisi için çok önemli bir rol oynayabilir. Bu çalisanlar arasinda yüksek bir moral saglamak basari için sansini artirmak için bir yol oldugunu verilir. Son çalismalar bu isgücü içinde gelistirilmesi moral ve verimlilik söz konusu oldugunda ofis bitkilerin kullanimi faydalari kanitlanmistir göstermistir.
Hava kalitesinin iyilestirilmesi ve böylece is kar maksimize stresi azaltirken Kapali bitkiler estetik deger saglamak.

Iç mekan bitkileri ise ek faydalar getirir. Bir kapali bitki uzmani en iyi isyerinde çevre tamamlayicisi bitki türleri ile ilgili ses tavsiye vermek mümkün olacak. Düsük isik, orta isik ve yüksek isik bitkiler – kapali bitki ise üç tür temel vardir. Adindan da anlasilacagi gibi bitki türüne ofis aydinlatma son derece baglidir. Örnegin, düsük isik bitki kiralama kategoriye ait bu karanlik alanlar ve küçük ofisler veya toplanti odalari köseleri için mükemmel.

Düsük isik kategoriye ait bitkiler arasinda cordatum, Seytan Ivy, Baris Lilly, Philodendron Panda, Yilan Bitki, Semsiye Agaç ve ZZ Tesisi bulunmaktadir. Orta yildirim durumunda, kullanilabilir iç mekan bitkileri Bambu Palm, Gold Dust Dracaena, Mutlu Bitki, Kentia Palm, Philo Xanadu, ya da Lady Palm içerir. Son olarak, yüksek isik ortamlari için, normalde kullanilan bitkiler Yüzyilin bitki, Altin Cane Palm, At kuyrugu Palm, Ficus Sabre ve Yucca içerir.

Kapali bitkilerin ise baska bir faydasi bitkilerin sürekli bakimli olacak bir güvence olmasidir. Kapali fabrikasinda en önde gelen uzmanlari genellikle düzenli olarak bitkiler katilmak ve saglikli tutulmasini saglayacak iyi egitilmis bir ekip var kiralama ücretlerine. Arastirmacilar kötü saglik iç mekan bitkileri moral ve verimlilik üzerinde zararli bir etkisi oldugunu ögrendim gibi bu özellikle önemlidir.

Estetik ve dairelerinin tasarim açisindan, ise iç mekan bitkileri çok yapici olabilir. Aslinda, Bavyera Devlet Bakanligi Beslenmenin ile isbirligi içinde Engelbert Kötter tarafindan yapilan bir çalismada, Tarim ve Ormancilik, buldugu refah ve ofislerinin konfor faktörü gelistirilmis gelismis çalisanlarin algi ofislerinde bitkiler. Bulgu sadece insanlar bitkiler olumlu tepki ve basari bir isareti olarak kapali bitkilerin kullanimi algilama egiliminde oldugunu kanitliyor.

Günümüzde, ofis etkili enerji tasarrufu alanlarda olmasi için insa edilir. Modern binalar giderek kapali kirletici koruyarak unsurlari disarida tutmak için bir girisim çok iyi kapali hale geliyor çünkü bu bir sorun olusturur. Isletmelerin bir dizi pahali klima ve havalandirma sistemleri üzerinde yatirim yaparak sorunu çözmek için çalisti. Ancak, iç mekan bitkileri çok daha ucuz ve stratejik ofise herhangi bir yapisal degisiklik olmadan yerlestirilebilir.

Son olarak, iç mekan bitkileri ise onlar bitkiler iyi bakim ve çalisanlari motive tutmak yardimci oldugunu bildigimiz kilit personel daha acil sorunlari ile ugrasmak saglayacaktir. Bu iyi iç mekan bitkileri ise elde edilebilir potansiyel yararlari nedeniyle para deger bu yana kapali bitki kiralama hizmetleri yatirim nedenle donanimdir.