iyi iletisim ile satis patlayabilir

Bu satis artirmak için basit ve etkili yöntemlerdir. Eger müsteri ne istedigini biliyorum düsünüyorum, ama gerçekten yapabilir? Bunun yerine bildiginiz varsayarak, neden müsteri dinlemek ve onlar gerçekten istediginiz ne oldugunu ögrenmek için soru sormak degil.

1. Müsterilerinize faydalari degil, özellikleri saglar. Müsterileriniz hemen ürün ins ve çikislari bilmek istemiyorum, bunu nasil fayda saglayacaginizi bilmek istiyorum! Ana sayfasinda yok ikinci bir sayfa için ürünün ayrintilarini kaydetmek. Sen ana sayfa ve sadece liste faydalari kapali küçük ayrintilar bazi ana satis noktalari vermek, ama tutabilir.

Örnegin, diyelim ki borç müsterilerinize çikmak için bir strateji var söylüyorlar. Onlara ön sayfasinda nasil çalistigini adim adim söyleme, belirsiz olmasi ve baska bir sayfa için küçük baski birakin. Bunun yerine zenginlikleri ile bir hayat düsünemiyorum ve ücretsiz borç olmak nasil onlara! Bu bir yarar degil, bir özellik!

2. Potansiyel alicilar ile iletisim içinde tutun. Ben onlari satin almak için ilgili taraflara almak için ürünlerin en az 7 kez alir bir yerde okudum. Onlar sitesine haber ve yeniliklerden haberdar tutmak neden bilgi, sitenize kazanilmis ve talep ettik açikça ilgileniyorsaniz? Sadece bir gelecek müsteri olabilir.

Ayrica gelecek için potansiyel alicilar alabilirsiniz bir “bu sayfayi yer imi” ve araci “Bu sayfa hakkinda Arkadasima Gönder” kullanmak iyi bir uygulamadir. Hemen satin olmasa bile onlar geri olmayacak anlamina gelmez!

3. Sitenizin ziyaretçileri soru sormak için tesvik edin. Bazi insanlar sizi rahatsiz ya da bir soru sormak için zaman bosa harciyorsun düsünebilirsiniz. Sitenize gelen her sörfçü için açik kollar uzatin ve siteniz hakkinda sormak için tesvik!

Eger tekrar tekrar geliyor ayni soruya bakin ancak eger, bu hem de istemci bir “Sikça Sorulan Sorular” olusturursaniz sayfa yararlanacaktir. Insanlar genellikle sorulara aninda cevap istiyorum ve tekrar sikici ayni yanitlari tekrar tekrar kaydeder.

4. Satin alma deneyimi kolaylastirin. Ihtiyaciniz olmayan bu bilgileri istemeyin. Bunun yerine, “almak ve çikmak” böylece müsteriden minimum bilgi isteyin. Ve daha sonra da, bunlari hizli bir tesekkür notu gönderebilirsiniz ve onlar web sitenize sevdim görmek için takip.

Ürün satin almak için çemberin içinden müsteri atlama yapmayin. Bunlar olacak sadece sinirli almak ve daha sonra için ertelendi – ve daha sonra gelecek asla!

Sitenizin ziyaretçileri ve potansiyel müsteriler ile iletisim bu satirlari açik tutarak, onlarla daha fazla güven ve itibar kazanabilir bulacaksiniz ve sirayla, daha fazla satis!