ithalat ihracat sitesi ve kullanimi

Uluslararasi ticaret, uluslararasi ekonominin can damaridir. Bu uluslararasi sistem dolasan tutmak için uluslar arasinda akmaya gerekiyor. Yillar önce, ithalat ihracat ticaret bugünkü çok daha zordu. Japonya örnegin, ABD’ye otomobil ihraç için zor oldu. Döviz takas genellikle çok karmasik olabilir, söz. Ancak, iletisim ile ulasim yükseltmeleri ve yeni yetenekler kolaylastirir. Çogu zaman, para anahtarlari saniye bir konuda çevrimiçi yapilir. Ithalat ihracat ticaret dünya geçmiste oldugundan daha 2010 yilinda çok farkli. Birkaç ithalatçi ve ihracatçilar mutlu ediyor.

“Birçok web sitesi bir toptan satis listesinde toptancilar saglamak,” Robert Johnson, bir Amerikan is uzman diyor. “Bu liste her yerde potansiyel alicilar tarafindan görülür. Sorun sirketlerin bazi gece tarafindan sinek ve internette hala zaman etrafinda bile degildir olmasidir. ”

Peki isletmeler kontrol ve Ithalat Ihracat ticaretin diger yönleri arastirma için en iyi kaynak nedir? Ithalat ihracat ticaret en çok Uluslararasi Ticaret Dernekleri Federasyonu oldugunu söyleyecegiz.

Kendi web sayfasina göre, FITA, “uluslararasi bir misyonu vardir, yerel, bölgesel, ulusal ve küresel dernekler rolünü güçlendirerek uluslararasi ticaret tesvik eder. FITA Eger küresel is yapmak için uluslararasi ticaret toplum ve yararli araçlar kaynak, fayda ve hizmet vermektedir. ”

Reston, Virginia’da bulunan bu örgüt, ticari bilgiler, etkinlikler ve web sitesi baglantilari için önde gelen kaynagi oldugunu iddia ediyor. Ayrica ticaret yasalari için bir bölüm vardir. Ticaret yasalari çok ithalat ihracat ticaret karmasik olabilir. Unutmayin, bu uluslararasi sinirlari asan ve farkli ülkelerin farkli kanunlari içeren bir dünyadir. Bir tahmin olabilir gibi, bu isler çok karmasik hale getirir.

Tradelit.com da ithalat ihracat ticaret önemli bir oyuncu olarak ortaya çikmistir. Bu tarim, kimya, enerji, taslar ve mücevher gibi alanlarda bir dizi ithalat ihracat olanaklari vardir. Tradelit türünün önde gelen sitesi olmaya çalisiyor.

Kendi web sitesinde ilan Sirketin Misyonu, basit, “misyonumuz ‘yerine getirilmesi ile sürekli çevrimiçi yenilik ve olaganüstü üyesi deneyim sunarak TRADELIT.COM üyelerimiz için tercih edilen is-to-Business küresel ticaret portali yapmaktir isletmelerin dünya çapinda ‘sözü baglanti. ”

Ithalat ihracat ticaret ve online tarafi nispeten yenidir. Ama ithalat ve ihracat kavramini geri uzun bir yol gidiyor.

Tradelit en ürünlerinden biri elektrik jeneratörleri oldugunu. Onun top seller Kanada Dünya Denizcilik Ticaret oldugunu. Bu sirket örnegin, Güney Afrika düzenlemeleri ve vergilendirme ile çalismak gerekir, Güney Afrikali bir müsteri ile is yapmaya çalismalisiniz. Birçok kisi ile basa çikmak için bu zor ve ithalat ihracat ticaret topluluk üyelerinin karsilastigi temel sorunlardan biridir.

Tradelit sitede popüler bir ülke Çin’dir. Çin kuruluslar Tradelit çok sayida kayitlari var. Bu ithalat ihracat ticaret endise tanitti. Çin ve hükümet kesinlikle simdi otuz yil önce karsi ugrasmak daha az zor olmasina ragmen, bu büyük millet ile is yapmak konusunda endiseler hala var. Ancak Johnson endiseleri saçma oldugunu söylüyor.

Uzmanlar size vermek istediginiz ülkenin ihtiyaçlarina ürün bir ihracatçisi olma ilgilenen varsa, yapmaniz gerekir o ilk özel söylüyorlar. Örnegin, Tokyo’da bir beyzbol sapkasi isletmeyi ve Amerika’ya ithal etmek istiyorsaniz, Los Angeles satmak için Yomiuri Giants sapka üretimi için kötü bir fikir olacaktir. Eger pazar arastirmasi yaparsaniz, Los Angeles Dodgers sapka Los Angeles çok daha iyi satacagini görürdünüz. Bu nedenle, bu pazarda LA ekibine Tokyo beyzbol ekibinden özel ürününüzü iyi olurdu.

Eger, arastirma özel ve ürün gelistirdik sonra, bu tür Tradelit gibi sitelerde sunmak için en iyisidir. Bu sizin ve is için büyük firsatlar açilir.