is satislari artirmak için en iyi 5 akilli ipucu

Son zamanlarda, benim müsteri iletisimi gelistirmek birkaç ay sonra bir endüstri etkinlikte satis basarilari bir dizi vardi. Yillar içinde, ben müsteri iliskileri gelistirmek için çok çalistik, ve daha iyi benim gelecekteki müsterilerine anlamak için gelmek. Bu deneyimlere dayanarak, ben is satis artirmak için benim en iyi ipuçlarindan bazilarini paylasmak istedim:

ucu # 1: müsteri ihtiyaçlarini dinlemek
Eger ürün üstün deger sunuyor inaniyorum olsa da, oldukça söylüyorum daha da potansiyel müsterilere göstermek için daha iyi – insanlar genelde ilk elden ögrenmek için gelen ilkeleri inaniyorum. Daha iyi müsteri hizmet için, dinleme ve onlarin ihtiyaçlarini anlamak için gelen çogu zaman harcamak.

ucu # 2: fiyat etkili, fiyat oldukça
Asiri de fiyat için bir egilim olsa da, her zaman yerine sürekli olarak fiyatlari ayarlamak zorunda daha sürdürülebilir, uzun vadeli müsteri iliskileri, insa böylece adil bir aralikta da fiyatlari ayarlamak için deneyin.

ucu # 3: yeni pazarlama kanallari kesfetmek
Ben benim son basarilari vardi, benim ürün daha fazla maruz kalma verdi hat kursun kanallarda yeni ile benim geleneksel yüz yüze becerilerini birlestirmek basardi. Satis döngüsü hiç rekabet arttikça artmaktadir çünkü, size müsterilere ulasmak için yeni firsatlar kesfetmek emin olun.

ucu # 4: Sadakati, seçici
Onlar sunan kisisel doga takdir olacak gibi, belirli müsterilere yerine, özel sadakat ödülleri ve ürün hatirlamak olasiligi daha yüksektir – Birçok sirket tüm müsterilerine battaniye sadakat ödülleri sunuyoruz.

ucu # 5: yenilik, her zaman
Müsterileriniz ile kisisel iliskiler gelistirmek önemlidir, ancak müsterilerinize daha iyi hizmet için ürün ve süreçlerin iyilestirilmesi tutmak için ayni derecede önemlidir.

Günümüzün rekabetçi ortaminda hala ayakta Isletmeler geride olmasi muhtemeldir – sürekli daha iyi mevcut ve potansiyel müsteri tabanina hizmet için yollar arayan tarafindan ilerisini kalmak emin olun. Pazar içinde egilimleri için azami dikkat edin, ve teklifleri proaktif olmaya çalisiyorum -. Getirerek onlar bile tahmin önce, son ve en büyük ile müsterilerinize zevk hedefliyoruz