internet satis mektuplari ölü düsünüyorsunuz

Hepimiz biz madde terfi olma fiyat gelmeden önce okumak için iyi bir on dakika bu online uzun satis mektuplari geldim. Ama yine de çalisir?

Belki de bu önemli satis mektubu uzunlugu çok degil, bunu koymak ne. Biz bir satis elemani konusmak ve bu sorulari çevrimiçi talep edemez, satis mektubu biz ürün veya hizmet hakkinda ve satin alma için tüm engelleri kaldirabilir tüm sorulara cevap vardir bu yüzden. Kisa satis mektuplari sadece terfi ürünü satin almak için birini ikna olan tüm gerekli bilgileri iletmek için yer yok. Bu onlar karsi olan rekabet zenginligi farklidir ispat etmeniz gerekir bilgi ürünleri, özellikle dogrudur.

Yani bir satis mektubu ne kadar olmalidir herhangi bir sinir var mi? Özünde, kendi mesaj kizdirmak ve ürün satin almaniza gerek müsteri ikna için yeterince uzun olmasi gerekir. Bu etkili yapmak için on yedi sayfa gerekiyorsa, o zaman bir kelime israf edilmistir degil. Anahtar okuyucu çizim ve ürün hayatlarini gelistirecek niçin bagimsiz degisken bir dizi sunan bulunmaktadir.

Son zamanlarda internet satis mektuplari dünyasinda bir önceden gördük – ve bu internet video tanitimi var. Pazarlamacilar kendi ürünlerini tanitmak için bir yol olarak video potansiyeli üzerine kalici olmasi, satin alma halka kendilerini daha erisilebilir hale söz degil.

Kisa bir video kendisi tarafindan tesvik, ama ayni zamanda satis mektubu üstündeki video bir baglanti eklemek mümkün olabilir. Bu alici, video araciligi ile, ya da daha geleneksel satis mektubu okuyarak ürün hakkinda bilgi edinmek için olsun bir seçenek sunuyor. Bazi insanlar daha da satis mesaji uygulamak ve daha fazla satisa yol açar iki seçenek, kullanacaktir.

Yazarin beceri ve ürünün gücüne bagli olarak, çok büyük olasilikla satis satis mektubu uzunluguna göre degisir bu ve siz de bir bilgi Video izleme seçenegi dahil olup olmadigini bulabilirsiniz.

Eger farkli uzunlukta olsun yanit test ederek satis mektuplarindan en iyi sonuçlari almak emin olabilirsiniz. Bu ayni zamanda video için de geçerlidir – dört dakikalik bir video on dakikalik bir daha iyi bir yanit alir? Insanlarin dikkat süreleri herkesin bildigi kisa oldugu göz önüne alindiginda, faiz pike kisa bir video tüm sorulara cevap hangisinin daha uzun daha iyi yapabilirsiniz. Farkli sürümleri denemek ve bulmak.

Bazi insanlar uzun satis mektuplari sikilmis aliyorsaniz, bu yuvarlak denemek ve geri koaksiyel size kalmis. Bu yüzden iyi çalisiyor emin olun – metin dolu sayfasinda gözlerini tutmak isi yapmak için sahip oldugu ilk ekran unutmayin.