insanlar sonuçlari satin

Umutlari yeni bir ev satin düsünmeye basladiginizda, önce kendilerini gelecekte ev zevk hayal etmeye çalisin. Onlar yasamanin olasi yararlari hakkinda hayal baslar. Bu fanteziler onlar, sahip kiralanan veya ziyaret ettiginiz diger evleri ile yasadiginiz geçmis deneyimleri etkilenmektedir. Ayrica mevcut etkilenir konum – onlarin ihtiyaçlari oldugunu düsünüyorum ne. Ihtiyaçlari dogrultusunda müsterilerine sadece bir satis elemani onlara satmak nasil onlar satin almak umut ne satis temsilcileri söylemek, ama olmaz.

Ve bu satis temsilcileri satmak nedir – Cevap basit – satis temsilcileri bir sonuç, bir sonuç satmak. Örnegin, insanlar oksijensiz bakir tel ‘satin almayin, onlar kendi ev sinemasi için daha iyi bir ses sistemi satin. Insanlar bir sey bilmek istiyorum – “? Benim için ne var” Beklentiler eve yararlanacak bilmek istiyorum. Ve bu gerçeklestirilir tek yolu veranda sundurma degeri insa geregidir.

En satis temsilcileri deger satmiyoruz
Yillardir, satis egitici ürün faydalari satis degerini ögretti. Kitaplar ürün faydalari bagli özellikler sunma önemi üzerinde yazilmistir. Eger satis temsilcileri sormak, ve dürüstçe cevap, onlar faydalari satis gösteren temeli oldugunu kabul edecektir. Ancak aslinda kalir, en satis temsilcileri önemli derecede fayda satmiyoruz. Neden? Bunun nedeni en saticilar kilan iki varsayim, bir kismen dogru ve diger muhtemelen ölümcül dayanmaktadir. Her iki inceleyelim:

1. Ilk varsayim – müsteri ürün yararlari bilir. Bu, tüm bazi ürünlerde dogru degil olabilir.
2. Ikinci varsayim – ölümcül varsayim satis temsilcileri müsteri ürün yararlari hakkinda düsünüyor kabul olmasidir.

Her iki varsayimlar bir satis tanitimi etkisini azaltabilir. Bir müsteri bir satis sunumu sirasinda yararlari hakkinda düsünüyor sürece, o bir ürün özelligi uygun deger verecek bir yolu yoktur. O bir ürünün degeri anlar sürece, rekabet karsisinda, o baska birini olusturucu ayirabilirsiniz yolu yoktur. Bu kritik tanimi olmadan, satis temsilcileri sansa satis ayriliyor. Ve Günümüzün rekabetçi pazarinda bir homebuilder için felaket olabilir.

Fiyat deger evde mi?
En Yeni bir ev gibi büyük bir satin alma göz altinda oldugunda bir müsteri zihninde neler olup bittigini bir göz alarak baslayalim. Bu satin alma karari nerede oldugunu, çünkü bir müsterinin zihinsel süreçleri dikkate almak önemlidir. Bir satis yapilacak ise satis temsilcileri, müsterinin düsünce etkilemek gerekir.

Temel olarak, bir umudu bir model ev ziyaret ettiginde o zihinsel iki sey agirliginda oldugunu:

1. Ne kadar ödemem gerekiyor?
2. Parami ne degeri alabilirim?

Bu kadar basit. Bir müsteri sadece istiyor – soran fiyat deger ev?

Alicilar degeri kendi algi karsi fiyat soran ölçmek istiyorum. Fiyat daha agir basar deger, ‘müsteri zihninde’ in,, müsteri fiyat algilanan deger hakli düsünmüyor çünkü satis elemani satis yakin hiçbir yolu yoktur. Bir ‘müsteri zihninde’ de, fiyat ve deger esittir, eger, satis elemani satis alabilirsiniz. Ancak, ‘müsteri zihninde’ deger daha agir basar fiyat, bir satis elemani satis yakin zaman var.

Unutulmamasi gereken önemli nokta ‘müsterinin zihninde’ anahtar kelime. Degeridir nerede çünkü bu nokta çok önemlidir. Deger bir müsteri bir sey istiyor ne kadar kötü bir önlem baska bir sey degildir. Bu zihinsel bir seydir. Satis temsilcileri bu etki edebiliyoruz nedeni budur. Sonuç – Yeni ev umutlari bir sonuç ariyoruz. Satis temsilcileri onlara verebilir, o zaman satis temsilcileri bir satis yapmak için oldukça iyi bir sansi.

Bir kaçirilmis bir firsat
Herhangi bir satis elemani isi bir temel prensibi fiyat tarafi agir bastigi için degeri yan elde etmektir. Bu yeni ev satis konusunda büyük talihsizlikler biri hakkinda getiriyor. Satis temsilcileri ve konut inşaatçıları büyük bir çogunlugu büyük bir nedenle düsük satis aci – onlar sadece ürün faydalari yanlis satiyorsaniz. Gerçekten kaçirilmis bir firsat, alindiginda, daha fazla satis ve gelir yol açar, biridir.


2.008 bob Hafer, Robert e. Hafer & ortaklari LLC