insanlar satmak fotograf çekmek

Özellikle stok fotograf portföylerinde – – çok iyi satmak fotograf çekmek istiyorsaniz onlari insanlarla fotograf çekmek gerekir.

Insanlar resimlere çesitli, faiz ve benzersiz bakis açilari ekleyin. Sizin bu insanlar varsa size, digerlerinden önce milyonlarca kez resimlerini almis sey bir resim çekmek bile, benzersiz olacaktir.

Düsünün: Bir elma bir resim kaç yol alabilir? Ve evet, elma çok çesitli seyler söyleyebiliriz: Beslenme, saglikli beslenme, meyve, gida, açlik … seyler her türlü. Bu resme bir kisi eklerseniz Ancak, possibilites yepyeni bir dünya açin. Ve bu olanaklari açarak, daha fazla kisiye, daha sik resim satis, ve muhtemelen daha fazla para için çok daha iyi bir sans var.

Bir hisse senedi fotograf portföyü basliyorsaniz, burada fotograf insanlarla çok iyi çalisan üç fikir.

1. Is kavramlar. Is odakli stok fotograf olusturma için mükemmel bir gelir yaratabilirsiniz. Insanlar söz konusu oldugunda ve is kavrami fotograflari iyi satmak. Sadece is takim elbiseli insanlarin stok fotograf olabilir, ya da çok is durumlarda insanlar olabilir – bir masada, bir dizüstü bilgisayar, ya da örnegin bir ofis binasi önünde ayakta.

2. Saglik ve Fitness kavramlari. Fitness ekipmanlari ve fitness kavramlarin stok fotograf kendileri tarafindan satmak, ancak insanlar söz konusu oldugunda çok daha iyi satmak. Örnegin fitness aletleri insanlar, ya da egzersiz bezler insanlarla stok fotograf olusturun. Ayrica bir insülin sekeri ölçüm cihazi kullanarak, insanlarin kan basinci alinan almak ile stok fotograf olusturmak, ya da sadece saglikli gidalar yeme olabilir.

3. Insanlar seyler yapiyor. Evet bu genel sesler, ve aslinda harika bir sey. Hemen hemen her sey yapan insanlar bir stok fotograf portföyünde güzel satacak. Insanlarin, yüzme atlama, gülüyor, sarilma, aglama, konusma, yeme, uyku ve daha fotograf olabilir.

Yani orada o var. Hisse senedi portföyü insanlari fotograflari içeren, ve stok fotograf ile çok daha iyi para kazanmaya baslamak için üç yolu.