hediye sevdiklerinize takvimler yapmak

Hakkinda bu yeni yil farkli bir sey gidiyor? Fikir Yeni Yil, bir sallanan bir vesilesiyle yapmak için mükemmel biridir. Yaratici olmak ve bu yeni yil yaraticiliginizi ile geldi ve bir patlama ile önümüzdeki 2009 yili karsilamaya çalisin. Nasil kendi takvim yapma ve tasarlama hakkinda? En sanatsal bir sekilde takvim tasarlamak için yenilikçi fikirler çalisin sevdiklerinize ve çok mutlu bir yeni yil diliyorum hediye onlari olabilir o kadar.

Kendi takvimleri tasarlayarak sanatsal bir sekilde en seçkin yil bu önümüzdeki yeni yil yapmaya çalisin. Eger takvim süslemeleri ve buna göre satin almak için kullanabileceginiz seylerin bir listesini yapin. Simdi takvimler yapmak için kalin kagitlari toplayabilir. Tek bir yaprak takvim veya on iki sayfalik bir takvim yapmak için bir seçimdir.

Eger zamaniniz varsa o zaman on iki sayfalik takvim en iyi seçenek aksi takdirde tek bir yaprak takvim hediye baskalarina yeterince iyi oldugunu. Aylik yazi tipi boyutunu tutmaya çalisin ve takvim güncellemelerini kolayca fark edilmesini saglamak için büyük tarihleri. Bu isin sanatsal parça renkli bir dokunus katacak gibi, her ay için farkli renk kullanin. Seçtiginiz ve kolayca tasarlayabilirsiniz ki birine göre takvimin boyutunu karar verebilirsiniz.

Yani, takvimler süslemeleri ve hepsini daha çekici görünmesi için dekorasyon malzemeleri farkli toplamaya baslar. Onlar yetenekli olmaya hazir bir kez bile takvimlerde gelecek yil için özel notlar ve sicak dileklerini birakabilirsiniz.

Bu kendi kendine yapilmis ve kisisellestirilmis yeni yil takvimleri her zaman akillarini ve ruhlarini yeni yil anilari taze tutacak sevdikleriniz için en unutulmaz hediye olacaktir.