google reklamlari gösteren degil neden yaygin nedenleri

Bu Adwords yeni müsteriler ile oldukça çok olur. AdWords metin reklamlar gösteriliyor degil birçok nedeni vardir. Iste bazi genel nedenleri ve ne sorunlari denetlemek için ne yapabilirim vardir.

Ödeme ve bütçe türü sorunlarin ana nedeni olacaktir. Islenecek bir ödeme degisebilir bekliyorum. Gereken zaman seçtiginiz hangi ödeme seçenegi baglidir. Dogrudan kredi ile Ön Ödeme için seçtiniz Örnegin, o zaman ödeme islemi için bankalar için 3 gün kadar sürebilir. Kredi karti veya banka karti reddedilmesi halinde hesap ödenene kadar, reklamlar askiya alinir. Kampanya düzeyinde sorunlari olabilir. Kampanya bütün gün göstermek için reklamlar için 20 $ bir gün gerektirir ve bütçeniz reklamlarinizi yalnizca anahtar terim için arama% 50 gösterilir, daha sonra 10 $. Daha önce bütçenizi anlam günde tiklama bir sürü almak bitti, bu nedenle reklam aksam hiç gösterilmeyecektir.

Inceleme altinda reklamlar. Bu yorum ve onaylanmasi reklamlar için 5 gün kadar sürebilir sürebilir. Eger reklam kurallara uymak zorundadir unutmayin. Not Bir reklam degistirirseniz, Google yeniden ele bu ve yeni bir reklam olarak degerlendirir.

Herhangi bir reklam için test etmek istediginiz zaman, ya da anahtar kelime dagitim sorunlari kampanyanizin Anahtar Kelimeler sekmesine gidin ve Durum sütununda bulabilirsiniz. Her anahtar kelime için hatta grafik biraz “konusma balonu” vardir. Eger grafik üzerine imleci getirdiginizde, bu araç kalite puani, alaka ve açilis sayfasi yükleme süreleri test edildigini belirli bir anahtar kelime üzerinde bir anlik tani çalisir. Belirli bir problem varsa bu araci ne olabilecegini önerebilirsiniz. Oradan Reklam Teshis Araci gidebilirsiniz.

Reklam Teshis Araci da Firsatlar sekmesinden erisilebilir. Bir arama kampanyanizin cografi olarak hedeflenir alani içinde olan yer ve dil dahil ve çalistirmak için emin olun, kampanya için bilgi koymak. Onlar o anda reklamlari tetikleyecek aktif iseniz görmek için kampanya anahtar kelime tüm test edecek. Bir sorun varsa, bu araç olmasi ve dogru yönde bir isaret olabilir ne önerebilirsiniz.

Asagidaki linki çok yararlidir Google Adwords Yardim Forumu oldugunu. It has birçok soru ve cevaplari yayinlanmistir “Kendime Ilan Göremiyorum”.
http://www.google.com/support/forum/p/adwords/label?lid=237f4fce1c2fa7a9&hl=en