google adwords yeni baslayanlar için dokuz güç ipuçlari

Eger dalis önce Kelime Arastirma!

Eger Reklam kelimeler Kampanyasi planlama yaparken Kelimeler en önemli seydir. Dogru arastirma olmadan toplam kampanya zaman büyük bir atik olabilir. Bütçeniz dahilinde en iyi anahtar kelimeleri belirlemek için birçok anahtar kelime araçlari serbestçe online kullanabilirsiniz. Bence en iyi ücretsiz Anahtar kelime araci Google AdWords anahtar kelime aracidir.

içerik hedefleme ve arama agi önlemek

Eger çok emin olmadiginiz zaman, onlari birakin ve Içerik ve Arama agi hakkinda çok sey bilmiyorsaniz çok zor olabilir. Yalnizca Google hedef, o zaman dogrudan Google’da anahtar kelime insan tipi biliyorum, oradan bir tiklama daha uygun ve bir satin alma yapmak için daha fazla sansi var bu yüzden. Eger tazminati Içerik ve Arama Agi kullanmayi ögrenmek olana kadar bunlari önlemek. Içerik ve arama agi hedefleyen çok düsük için TO ve dönüsüm asagi sürükleyebilirsiniz.

Açilis sayfasi optimize

AdWords kampanyasi için her seyi dogru yapiyoruz ve TO çok yüksek olabilir. Bu sizin için trajedi dönüsebilir sizin için tüm tiklamalari sonuçlari sey. Iyi açilis sayfasi (Hedef URL) optimize yoksa bu olabilir. Insanlar Reklam tikladiklarinda orijinal arama sorgusu ile ilgili bir sayfasini görmek için beklenebilir. Açilis sayfasi isiniz için ilk ve çogu zaman son izlenim kilan sayfasi. Bu Çalistirdiginiz her kampanya için bir açilis sayfasi olmasi normaldir.

reklam grubundaki anahtar kelime sayisi

Tek bir reklam grubunda fazla anahtar kelime kullanmayin. Bu mümkün olup olmadigini bir reklam grubu için bir anahtar kelime tavsiye edecek, ya da belki çok alakali yalnizca çift daha içerebilir. Bu belirttiginiz Ilan ile belirli bir hedef kitleye ulasabilirsiniz nasil. Senin bütün kampanyasi gelistirmek ama bana güven çok zaman alacagini bu sonunda ödedi olacaktir.

Birden fazla reklam sürüm olusturma

Ayni anahtar kelime (ler) için birden fazla reklam olusturma yatirim getirisi ve TO üzerinde büyük bir fark yaratabilir. Her ad en az üç versiyonu olusturmak ve hafta her çift için onlari rotasyon olarak çalistirmayi denediginizde, ve test süresi bitti kez istatistikleri bakarsaniz baska bir iki daha iyi performans ve Simdi biliyorsun göreceksiniz hangi reklam çalistirmak için!

“Genis Eslestirme” dikkat çekmek!

Onun daha iyi TO (biz de Gösterimler büyük olacaktir göz önünde bulundurmaniz gerekir nedeni su olabilir) anlamina gelir ama konusma yüksek olacagi kesin degil bu yüzden genis Eslestirme daha tiklayin saglayacagi varsayilmaktadir. Bir örnek görelim; reklamlarinizi birçok anahtar kelime ile herhangi bir sirada ve yaninda anahtar kelime “Seramik” ve “Çini” için gösterim alacak böylece Seramik satmak.

yazim hatasi güven

Insanlar birçok Sik yaptiginiz yazim hatalari yapmak, akilli pazarlamaci yararlari en üst düzeye çikarmak için bu firsati almalidir. Zaten “KEY” anahtar kelimeler için rekabet agir bedeller yükselen vardir oldugunu fark olabilir. Kampanya neredeyse rekabet ücretsiz düsük TBM zevk yardimci olacak anahtar kelimeleriniz için Tipo bazi ortak bulabilirseniz.

Alaka anahtaridir

Alaka gibi Google. Google en uygun ürünleri kullaniciya bilgi ve kullanici size var ne satmak isteyen bir is sahibi olarak ürün veya hizmetler aradiklari ve görmek istiyor ile saglamak istiyoruz. Bu yüzden basit, bir çekici bir sekilde ne var ki, hizli yatirim getirisi elde edecek Google aradiklari ne olsun onun payi ve müsteri alacak. Eger alaka elde edebilirsiniz yolu arama sorgusu dayali reklam plani ve reklam destek bilgileri ile Açilis sayfasi donatmak oldugunu.

kalite puani ve reklam siralamasi anlamak

Bu savas alaninda bir kez Ad Words Kalite Puani anlamak için önemlidir, bu daha az cephane ile artik mücadele edecek nasil. En önemli faktör daha sonra TO, reklam alaka ve açilis sayfasinin nihayet kalitesi Kalite Puani üç faktör vardir. Reklam Siralamasi reklam konumunu belirler Max Teklif X Kalite Puani. Yani aslinda sizin rakip daha, Maks Teklif düsük olani ama Kalite Puani o zaman daha az TBM ödeyerek rekabet üst olabilir yüksektir.