google adsense için anahtar kelime seçerken çok asiri gitme

Google Adsense için anahtar kelime Pay-Per-Click (PPC) tüm webmaster ya da reklam forumlarda bir konudur. Bazi çocuklar kendi mütevazi dönüs için kendi düsük PPC anahtar kelimeleri suçlarlar. Bazi çocuklar bu en yüksek PPC ve bagimsiz web siteleri olusturmak ya da çevrelerindeki bloglar yazmak için plani anahtar kelimeler nelerdir sormak egilimindedir. Düsük PPC yüksek PPC siralama kriteri anahtar kelime güncellestirilmis bir listesini sunarak para kazanmak için çalisan bazi çocuklar hala var. Söylemeye gerek yok, Google Adsense üzerinden tamamen para kazanmak için umut kimse en düsük PPC ile anahtar kelimeleri seçmek için bu kadar aptal olacaktir. Ancak, yöneticileri kendi getirisini maksimize etmek için PPC en yüksek olan anahtar kelime hedefleme stratejisi takip etmelidir? Pek degil.

Anlayisiniz kolaylastirmak için, en Google AdSense kisaca para yapma mekanizmasi üzerinden gidelim. Bir ziyaretçi sitenize ve tiklama bir reklam için gelirse, ve Google bazi reklamveren tarafindan belirlenen Pay-Per-Click fiyat esittir her tiklama, elde edilen geliri paylasacak. : Bu mantik, asagidaki dahil olmak üzere Google AdSense kazanç belirleyicileri göre

• web sitesinin trafigi. Daha dogrusu, sitenizin benzersiz ziyaretçi sayisi. O da N. olarak belirlemek izin
• Reklamlarinizin Click-Through-Orani (TO).
• web sitenizin içerigi ile belirlenen anahtar kelime PPC ortalama.

Yani, toplam gelir R N * TO * PPC esittir. Açikçasi, PPC Google Adsense iade belirleyen tek faktör degildir. Web sitenizin kalitesi göreceli yüksek bir standart saglamak ve trafik iyi bir anlasma saglamak amaciyla, etkili ve sürekli tanitim stratejisi uygulamak zorunda. Bu arada, tatmin edici bir TO elde etmek için, web siteleri reklam yerlerden etkin kullanimi yapmak zorunda ve bu arada degil asiri web sitenizin reklam kapasitesi böylece uzak ziyaretçilerinizin korkutmak için degil. Içerik kalitesi ve görelilik de, TO için oldukça önemlidir. Yüksek PPC ile anahtar kelimeler etrafinda konu veya içerik merkezleme oldukça önemlidir ragmen Böylece, siz de web sitesi trafigini ve TO bir tatmin edici bir sonuç elde etmek için var.

Ancak, yüksek PPC bir yüksek PPC anlamina gelir asla. Otomatik olarak bir yüksek PPC Google Adsense bir yüksek getiriyi saglayacagini düsünüyorsaniz, normalde yaniliyorsunuz. Kendi Adsense verilerine göre, bana en fazla getiriyi getirmek anahtar kelime accumulatively PPC üst seviyeye orta var, ama çok yüksek gelenler olanlardir. PPC üst seviyeye orta ile ilgili web sayfalari bir istatistiksel anlamda, oldugu için, her zaman gözlenen komplikasyonlar en yüksek oranlardan biri olan anahtar kelimeler ile bu web sayfalari daha trafik ve çok daha yüksek bir TO çok daha yüksek bir miktar ve trafik ve TO avantajlari birlikte çok göreceli düsük PPC dezavantaji disinda agir basmaktadir. Tabii ki, bu sonuç tamamen benim deneyim dayanmaktadir. Deneyiminizi benimkinden tamamen farkli ise, yorum bölümünde burada argümanlar birakmak çekinmeyin.

Her neyse, Google Adsense programi için anahtar kelime seçerken çok asiri gitmek öneririz. Benim deneyim üst PPC bir orta ile anahtar kelimeler hedef çok daha büyük bir dönüs getirecek söylüyor. Neden bir çekim degil mi?