google adsense – günde kazancinizi artirmak

Orada birçok yöneticileri Google AdSense para oldukça önemli miktarda yapiyoruz. Ama onlarin kazanç maksimize en etkili yöntemlerle degil iyi bir sans var. Ben reklamlari yerlestirme on-sayfa optimizasyonu atifta degilim. Sadece zaten reklamlariniz için mümkün olan en iyi yeri belirledik üstlenecek. 20% – Ancak,% 5 AdSense kazanç artirmak çok daha basit bir yolu yoktur. Anahtar sayfanizdaki ilk Google AdSense blok en yüksek ödeme ile reklamlari tasidigi bilmektir. Bu bir ziyaretçi üzerlerine tiklayiniz karar zaman en çok para kazanacagim reklamlardir. Ana öncelik olmalidir ilk adet mümkün olan en iyi konumda emin üzerinden AdSense reklamlarinin en iyi sekilde.

Sen senin AdSense reklam blok en yüksek ödeme disari veriyor ve hangi reklam blok en yüksek tiklama-thru orani (TO) sahip oldugu tespit gerekir. Iki reklam blok ayniysa, o zaman en uygun pozisyonda zaten ve diger parçalari uygulamaya baslayabilirsiniz. Ama muhtemelen ayni bloklari olmayacagini yüksektir ve gerekli ayarlamalari yapmak gerekir nerede var. Öyleyse baslayalim. Google AdSense ayri bir kanal kullanin ve daha sonra çalismak için saglam bir veri olusturmak için bir veya iki gün için onlari izlemek. Su anda tüm izin verilen AdSense kanallari kullaniyorsaniz, o zaman etrafinda bazi takas. Sadece olasi bir haftadan daha fazla bu kanallari kullanmak gerekir.

Elinizdeki verileri ile, reklam # 1 # 2 en yüksek ödeme veriyor en yüksek TO ve reklam elde oldugunu anlamak gerekir. Eger daha iyi bir karar vermek saglamak için her iki TO karsilastirmak emin olun. Bu yüzden simdiki senaryoda Bu örnekte eslestigini en varsayalim. Bir sonraki hedefi sayfasi ziyaret edildiginde ilk reklam # 1 yük telafi etmek için sayfanizi / sablon için gerekli degisiklikleri yapmak olacaktir. Yine, Google bir ilk ilk olarak hizmet, gelen reklam dagitir dikkat etmek önemlidir. Google Bot ilk sayfanizda gördügü AdSense blok Yani, en pahali reklam tanitimi olacaktir biridir. Eger html ve CSS hakkinda bir iki sey biliyorsaniz, o zaman muhtemelen bu sayfanin üst (ama daha da masa düzeni ile ilgili) de reklam olmak zorunda degildir gerçeginin farkinda olacaktir. Gerekli tüm ayarlamalari yapmak için gerekirse kodunuzu gözden geçirin. CSS de etrafinda böylece en popüler reklam blok en yüksek ödeme oldugunu konumlandirma seylerin iyi bir yol olabilir.

Bir durumda ben kullanmak için yukarida açiklanan bilgi koymak, benim AdSense kazanç% 15 + iyilesme elde edebildi. Ilgili çalisma, veri toplama islemi hariç eger dagitmak için en fazla 30 dakika sürdü. gerçekten kolay para!