geçmis ve sikmak sayfalari gelecek – Gelecek internet pazarlama için bir rehber

Daha iyi dan üzgün geç söyleniyor. Bu eski atasözü her yerde geçerlidir. Daha çok internet pazarlama. Iste nasil.

Squeeze sayfalari gebe edildiginde, birçok pazarlamacilar bu ise yaramayacak düsündüm. Onlar mevcut web sitelerinin is yapacagini emin idi. Küçük daha sonra listede tercih önemini fark etmedi. Onlar satis endise mevcut yasiyordu.

Bu kullandi olanlar gelecegin bir duygusu vardi. Onlar müsterilerine iki grup oldugunu biliyordu. Bugünü ve gelecegi. Dolayisiyla ziyaretçi kayit çekti teklifleri ile sikmak sayfalari koyun. Onlar da iyi bir uyum zaman umutlarini sürdürdü. Bütün bunlar ödedi ve satir asagi büyük satis yapti. Baslangiçta sikmak sayfalari süpheci olanlar, isteksizce kendi uzagi görememe kabul bu anda oldu.

Metin Squeeze Sayfa gerçekten bir tür devrim oldu. Ama simdi videoyu sikmak sayfalari için zamani. Ufukta gizlenen Web 2.0 ile, iletisim her türlü görüntü yerini olacaktir.

Bir video sayfasi metin sayfalari için layik bir yerine geçer. Bir pazarlamaci daha söyleyebilirim ve o daha iyi diyebilirim. Daha da önemlisi, bir ziyaretçi daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrica güven ve sadakati olusturmak için hizmet vermektedir. Bir pazarlamaci onun umutlari ve müsterilerine ona güven yalnizca bir marka haline gelir.

Ziyaretçinin güvenini kazanmak için, sayfanizin güvenilir olmak zorundadir. Sizin için tasarim için profesyonel olsun sadece ve böyle bir sayfa olabilir. Sifirdan bunu yapmak için karar verirseniz tüm fikir ve düsünceler sadece konabilir. Bir sablon veya bir sayfa jeneratör ile bunu yapamazsiniz. Nelere ihtiyaciniz tam bir profesyonel tarafindan yapilan bir Özel Özel tasarlanmis sayfasi.

Eger son kez etrafinda otobüs kaçirdiysaniz, bu sefer kaçirmayin ve uyardi olmadigini söyleme.

-Venkat

Uygun profesyonel video sikmak sayfalari pazar bir otorite olarak kurmak için Is için özel olarak hazirlanabilecek zaman bir kliselesmis ve verimsiz sablonu kullanarak kaynaklarinizi harcamayin ..