gastronomik sevindirdi göklerin sarküteri

Hiç kimse sehrin her yerinde bulunan New York delis gastronomik sevindirdi yasamadan tam New York ziyaretini arayabilirsiniz. Kim peynir ile hafifletilmesi çavdar truffled pate, havyar, kaz cigeri veya büyük pastirma sevmez? Eger gerçek bir gurme ve yemek ve lüks yemekleri sunan zevk bulursaniz sonra kendi Sarküteri baslangiç ??sizin için dogru is olabilir. Damak gidiklamak ince aromatik gidalar arasinda oturan bütün gün geçirmek hayal herhangi bir yiyecek sevgilisi için gerçek oluyor.

Delicatessens sosis, salam, salam, çesitli, Yedek kaburga, soguk salata, dips, salamura zeytin, el yapimi çikolata ve farkli türde ekmek peynir gibi degeri yüksek lüks gidalar stok tutmak için bilinir. Bu besin ögeleri zarif seçim müsteriler için iyi aydinlatilmis deli durumlarda görüntülenir. Ama Amerika’da sarküteri söz zaman, çogunlugu kendi kisisel tercihi ile tutarak müsterilerinin gözünde önünde siparis yapilan çogu bir sandviç menüsü vardir. Ayrica parti tepsileri hazirlamak ve yesil salata made-to-siparis. Ayrica hazirlanan makarna ile birlikte islak salata genis bir yelpazede alabilirsiniz, patates, burada tavuk, ton baligi ve karides. Bu yenilebilir sayaç altinda görüntülenir ve kilo veya bir sandviç satiliyor.

Sarküteri tam bir yemek mümkün kilmak için içecekler genis bir yelpazede sunuyoruz. Onlar alkolsüz içecekler, çay, süt, cips ile birlikte kahve ve bir seçim kurabiye ve çerez, bir deli durumda görüntülenen hem ambalajli ve magaza yapimi, selofan sarili seyler bir koleksiyonu var.

Bazi sarküteri, gida waffle gibi geleneksel kahvalti için tercih ögeleri, pastirma, sosis, krep, simit, hafif hamur isleri, yogurt ve Kahvalti sandviç sunuyoruz. Ancak, herhangi bir sarküteri menü bulundugu alanin etnik çesitliligi büyük ölçüde baglidir. Örnegin, güneydoguda en soguk alginligi ettir jambon Yahudi insanlarin yasadigi alanlarda delis gelen onun yoklugunda dikkat çekici oldugunu.