Fransiz geri kiralama özellikleri düzeni nedir

Fransiz mülk satin bakarak? Sonra bir hükümet tanitti mülkiyet düzeni, Residence de Tourisme hakkinda bilmek isteyebilirsiniz. Turizm sektörüne büyüme enjekte için orta 1980’li yillarda tanitilan bu düzeni bir Fransiz özellik geri kiralama düzeni için taninan adidir.

Fransa’da satilik geri kiralama emlak ilgileniyor musunuz? Bu nasil isliyor:

bir kisi bir özellik için mülk haklari satin alir ve bir tatil emlak yönetim sirketi için özellik kiralama. Sirket bir emlak yönetim anlasmasi çekiyor
yönetimi sözlesmeyi normalde 9 yil sürer ve mal maliyetinin% 6% 4.5 bir kabul tipik yillik kira getirisi araligi içerir. Bu kira getirisi enflasyona çikabilir unutmayin.
En yönetim anlasmalari mülk sahibi her yil birkaç hafta özellik kullanmasina izin ve
kira sonunda, mülkiyet sahibine geri verilir.

Eger satis fiyatina ödenen KDV geri talep edebilirsiniz – – Fransiz hükümetinden Bu Fransiz özelligini geri kiralama programi kapsaminda yeni insa edilmis mülk satin aldiysaniz bilerek deger. Bu vergi mülkiyet satin alma fiyatinin% 19,6 olarak belirlenmistir.

Fransa’da geri kiralama özellikleri satin almak için istekli iseniz, bu uzun vadeli bir emeklilik yatirim olarak bu umudu yaklasim önemlidir.

Eger emlak satin almak ve bakmak için iyi bir tatil emlak yönetim sirketi seçmek için Fransa’nin popüler bir turizm alani seçtiginizden emin olun. Eger Fransiz yeni insa özellikleri, geri kiralama özellikleri ve Fransa’da satilik diger mülkiyet genis ariyorsaniz olsun Fransiz yatirim amaçli gayrimenkuller ile yardimci olabilecek birkaç emlakçi sirket bulunmaktadir.