etkili google reklam yazma

Eger basarinin sirlarini bildiginiz gibi Google Adwords kampanya hakkinda daha fazla para kazanmak sürece zor degil! Bu kolay yöntemleri kullanarak, daha fazla gelir kazanmak ve daha basarili Adwords Kampanyalar olacak!

Basliginda anahtar kelimeler kullanin – isletme adi ya da basliginda belirsiz bir sey koymayin, insanlar ürün aramak için kullanacagi anahtar kelimeler için gidin.

Çok da alt metin anahtar kelimeler koymak – de sizin alt metin daha 2-3 anahtar kelime (spam sondaj olmadan) serpin deneyin.

Ancak tüm kapaklar kullanmayin – basliginda her kelimenin ilk harfini büyük emin olun. Tüm kapaklar kullanilmasi önem yansitmamaktadir kelimenin basinda küçük harf bagirarak ve kullanmak gibidir.

Zaman yapabilirsiniz numaralari kullanin – Bu “çok para yapmak” demek daha “$ 1000/week olun” demek daha iyidir

Özellikleri, liste faydalari listesi yok – Insanlar bu ürün / hizmet hayatlarini degistirecek nasil bilmek istiyorum. Sadece özellikleri liste varsa, bu kadar onlar için yararlari anahat o özelligini alirsiniz yararina sonuç çikarmak olmayabilir.

Hedefli trafik için nis özgü olun – “Siyam Kediler sahip t-shirt” “t-shirt” ya da satiyoruz. Eger çok belirsiz iseniz, trafik yanlis tür alirsiniz.

Vahsi iddialar yapmayin – çildirmak ve çilgin vaatlerde ya da çok fazla noktalama kullanmayin. Sadece bir kullanilmis araba saticisi ve olmayan güvenilir olarak kapali gelecegiz.

Reklamlarinizda fiyat aslinda cheapskates süzüp ciddi alicilar çekiyor dahil – pazarlik avcilari disinda fiyat ve ot ekleyin.

Ayni anda iki reklam yayinlamak – bir gelir daha iyi yapar kriteri ve diger reklam daha farkli kilan anlamaya çalisin. Daha sonra kötü reklam süresi sona erdiginde, onun yerine yeni bir tane olusturun ve kazanan reklam karsilastirin. Her zaman önceki yayinlanan reklamlarin “yenmek” için deneyin.

Google Reklam metni yazarken sadece bu basit ve kanitlanmis yöntemler kullaniyorsaniz, karinizi nasil aninda artacaktir sasiracaksiniz! Ayrica, duygu olusturmak motivasyon kelimeleri kullanmak, ve üstün satis kopya için eylem fiiller, kelime “eylem çagrisi” kullanin!