enerji verimli led isiklari – eviniz için en iyi seçenek

Bu gün elektrik tüketimi çok hizla her evde artmaktadir. Artan tüketim sonra azalir degilse önümüzdeki yillarda biz büyük elektrik krizle karsi karsiya olabilir. Elektrik faturalarini azaltmak için size ev ve ofis enerji verimli isik ve ampuller yüklemek için çok önemlidir. Bu yüksek verimli ve onlar gerçekten elektrik büyük miktarda tasarruf yardimci çünkü enerji tasarruflu ampuller hizla popülerlik kazanmaktadir.

Bu makalede, özellikle enerji tasarruflu LED isiklari ve ampullerin çesitli özellikleri hakkinda söylemek istiyorum.

1. dayaniklilik faktörü
LED tam form Isik yayan diyotlar oldugunu. Sadece bir yönde isik yayarlar gibi bu özel isik yayan diyotlar mükemmel güç kazanimi sagliyor. Bu isiklar günümüz dünyasinda çesitli uygulamalarda kullanilmaktadir. LED ampul bir büyük avantaji da son derece dayanikli oldugunu ve yaklasik 30,000-50,000 saat sürebilir olmasidir. Bu isiklar, normal sartlar altinda yok edilemez neden olan herhangi bir filament yok.

2. Büyük enerji tasarrufu kapasitesi
Bu isiklar son derece düsük maliyetli ve gerçekten size elektrik tüketimini azaltmak yardimci olur. Sen normal isiklar filament isinmak için çok fazla enerji kullanmak ama bu LED ampuller ile durum olmadigini göreceksiniz bu örtü isik enerjisi içine verilir tüm elektrik enerjisi çünkü.

3. Civa yok kullanimi
Bu zararli metal veya civa bunlar son derece güvenli neden olan Led ampuller kullanilan hiç olmadigini göreceksiniz.

4. Uzak bölgelerde aydinlatma
Bu gün özel LED isiklar uzak bölgelerde aydinlatma için kullanilmaktadir. LED, çesitli izole alanlarda elektrik üretmek için günes panelleri yüklenir yüzden çok düsük güç gerektirir.

5. sogutma kapasitesi
Bu LED ampuller sadece saatte 3.4 btu isi üreten ise akkor ampuller saatte 85 btu isi üreten göreceksiniz. Isi içlerinde insa çünkü LED ampuller atmosfer üzerinde bir sogutma etkisi vardir.

6. yetenegi açik ve kapali anlik
Bunlari birakin bile bunlar çocuklara zarar degil çünkü LED isiklari çocuk etrafinda çok güvenlidir. Onlar herhangi bir civa içermeyen olarak dokunmak çok soguk.

Peki, ne bekliyorsun, sadece güç tüketimini azaltmak için bu büyük enerji verimli isiklari satin vardir.