En önemli satis araci

Sizin bu güçlü satis teknigi kullanarak degilse, satis daha zor hale ve olmamalidir satis bir çok kaybediyoruz.

Eger sürekli ne kadar büyük umutlari söylüyorsun ve düsünüyorsaniz buluyor musunuz, tüm satis temsilcileri ne diyor? Baska birisi övgü sarki olmasi daha iyi olmaz mi?

Buldugum en etkili satis teknigi pazarlama referanslari kullanarak ve firsatlar satmaktadir. Eski söyleyerek insanlar sadece isterseniz sizden satin almak ve güvenir gider.

Saatlerce bir umudu ile oturup ürün veya hizmet, bunlari satmaya çalisiyoruz ne kadar büyük bunlari söyleyebilirim. Eger memnun müsteri onlari referanslari göstermek Ancak, onlar müsterileriniz ve sizin gibi ve güvendiginiz için daha uygun inanmak daha uygun konum.

“Baskalarinin sizin ve ürün hakkinda ne söylüyor, hizmet veya is size 2.000 kat daha anlamli olsa bile, bu ne demek en az 1000 kat daha ikna edici. Ben referanslari ve satislarini arttirmak yoktu kullanmaya henüz baslamis bir is bulamadi . Ancak, satis insanlarin% 90 kendi çikarlari için referanslari kullanmayin. ” – Dan Kennedy

Satis ve pazarlama bu satis teknigi kullanmak için birçok yol vardir. Eger reklam, dogrudan posta, brosür ve el ilanlari kullanabilirsiniz. Bunlar tek hem de grup sunumlar birinde kullanilabilir. Bunlar kartvizit arkasinda, web sitenize koymak ya da potansiyel ofisinizde beklemeye yerlestirilir zaman çalinabilir.

Bu satis teknigi kullanilan yollarindan biri ben benim müsteri referanslari toplanan ve bir dizüstü bunlari konulmustur. Ben nereye gittigini her arabamda bu defter tasidi. Ben bir satis sunum gittigimde benimle alacagini ve umudu bu göz atmaniza olanak saglar. O etkileyici ve güven insa oldugunu düsünüyorum yoksa. Yani, nasil tüm bu insanlar yanlis olabilir.

Çogu zaman benim ilk ziyaret sirasinda birakin ve ben geri döndüm kadar saticilarin tutmak izin verir. Bu sekilde onlar referanslari göz atmak için daha fazla zaman vardi ve bir dönüs onu almak için ziyaret garanti.

Referanslari istemek için birçok yol vardir. Sizin için bunlari yazmak için müsterilerinize sorun. Onlar için yazmak için izin almak ve sonra ne yazdim onlarin onayini almak. Müsteri çagri ve referans kaydedebilirsiniz bir referans hatti kurdu. Onlari ve bant kayit hazirlanan sorularinizi arayin ve sonra referanslari olarak cevap kullanin. Ve çok daha fazlasi.

Referanslari almak için hiç kimse dogru ya da yanlis yolu var. Önemli olan bu satis teknigi kullanmak ve size, iliski gelistirmek güvenini kazanmak ve satmak miktarini artirmak gerekir. Ve o zaman bir referans vermek için baska bir memnun müsteri olacak.