Eger uygun içerik yaziyoruz

Içeriksel reklamcilik asiri promosyon olmadan bir web sitesi veya blog para kazandirmak için en iyi yollarindan biridir. Bu zaten yazdim kelime ile baglari oldugundan, içine sigacak sekilde sitenizde herhangi bir ekstra yer bulmak gerekmez.

Çok dikkatli olmazsaniz Ama orada bir sorun düzenleyebilirsiniz. Içeriksel reklamcilik içerik ilgili kelimeleri uygun reklam baglantili anlamina gelir. Bu çok yanlis bir sey yok. Ama tam sitenize ele alinan konular hatirlamak gerekir anlamina gelmez. Dahasi, ayni zamanda yolda kalmak ve ziyaretçilerinizin tiklayin büyük olasilikla içeriksel reklam türüne çekmek için en iyi anahtar kelimeleri kullandiginizdan emin olun.

Tabii ki, siz de seçtiginiz içerige dayali reklamcilik agi ne tür olarak, reklamlarinin göründügü yerler üzerinde kontrol makul bir düzeyde olacaktir. Bol Bugün online popüler içeriksel reklamcilik sirketleri vardir, bu yüzden genis bir seçim vardir.

Ama ne olursa olsun seçtiginiz sirketin, bu pazar ile ilgili olan ana anahtar kelime listesi olusturmak için yararli olabilir. Bu arastirma ve biraz zaman alacaktir, ancak gelecekte içerik yazili gelince buna deger iyi olacak zamani.

Diyelim ki çesitli dijital fotograf makineleri hakkinda bilgi veren üzerinde odaklanan bir bloga sahip örnegin söylüyorlar. Simdi siz de kameralar hakkinda yazmaya veered eger çok önemli olacagini düsünüyorum olmayabilir. Blogunuza görünen içeriksel reklamcilik oldugunu yansitacak sekilde degistirmek istiyorsunuz.

Ama yine de ziyaretçiler ile baglayacak? Sonuçta, düzenli okuyuculari dijital kameralar dünyasinda ilgi olacaktir. , Bir çok bir yanit almazsiniz tesvik içeriksel reklam gibi ve – Onlar kameralar bir ilgi olmayabilir.

Yakindan içerik okuyuculari ile uyumlu nasil düsünmek öder nedeni budur. Içeriksel reklam farkli konularda ile güzel uyacak – ama bu okuyuculariniz gemide onlari almak ve mümkün orani ile en iyi tiklama verecek anlamina gelmez.