Eger kurbani önce belirlemek ve tiklama dolandiricilik üstesinden nasil

Belirlenmesi ve tiklama sahtekarligini örnekleri izleme sorunu ortadan kaldirilmasi için ilk adimdir. Tiklayin dolandiricilik harcamak reklam tiklama basina tüm ödeme 30 yaklasik% isgal tahmin ulusal ve uluslararasi ölçekte faaliyet gösteren reklamverenlerin kaynaklari üzerinde büyük göçü. Tehlikede çok ile, onun hiçbir arama motorlari çözümler olusturulmasi için bu kadar zaman ve çaba yatirim yapiyor merak ediyorum.

Tiklama programi saglayicilari basina Arama Motorlari ve diger ödeme büyüyen tiklama sahtekarligini sorunu engellemek için çalistilar hangi bir yolu IP adresi tekrar algoritmalari tanitmak geçer. Bu formüller tiklayin çiftlikler ve rakip liderligindeki sabotaj, hem de kaynaginda potansiyel dolandiricilarin tespit varligini ortaya çikarmak için yardimci olabilecek bir tekil IP adresi, kaynaklanan süpheli tiklama kaliplari almak için tasarlanmistir.

Ancak, dolandiricilarin belirlemek için çalismakla bu yöntem ile ilgili sorunlar bir dizi var. Ilk olarak, bir çevirmeli modem, DSL hatti veya kablolu modem araciligiyla oturum dolandiricilarin neredeyse tamamen her yeni çevrimiçi oturum oldugu gibi, yeni bir IP adresi olusturulur, bu onay atlayabilir. Ayrica, yine algoritma ‘hile’ için kullanilabilir IP adresleri, degistirmek için mevcut yazilim genis bir yelpazesi vardir. Çerez ve aktif izleme arama motorlari potansiyel dolandiricilik faaliyeti ortaya çikarmak için deneyebilirsiniz, ama yine dolandiricilarin bu etrafinda yolu vardir hangi diger yöntemlerdir.

Daha kapsamli bir yazilim profilleri ve tarama aliskanliklari hakkinda rapor her bu müdahaleci ve küçük ölçekte bir sey olarak etkisiz olarak birçok kisi tarafindan görülebilir olmasina ragmen, sirketlerin süpheli davranislarini izlemek ve izlemek saglamak için tiklama hala muhtemel olan gelistirilmektedir internet üzerinden reklam genis kapsama dayali, fark edilmeyebilir.

Tiklama sahtekarligini problemi yakin zamanda Google potansiyel bir yerlesim yeri olarak $ 90million sunmak isteyen, Google’a karsi yükseltilmis bir sinif hareket ile manset. Belki de sorumluluklarinin bir kabul, Google’in teklifi internet ekonomisine tiklama dolandiricilik ölçüde ve büyük maliyetleri önermek için bir yol gider.

Beladan uzak bir organizasyon tutmak için uygulanabilecek kendi kendine yardim ilaçlari vardir. Bu ilaçlarin ilk arama motoru optimizasyonu ve organik listeleri dayanmasidir. Bir site iyi ve tam olarak optimize edilmis ise, sonunda baska bir site 2,50 $ için bir tiklama ödemek oldugunu bir siralama elde edebilecegi. Benzer sekilde, organik yüksek siralamasi ile hiçbir tiklama oranlari bu nedenle PPC ile ilgili maliyetleri geçerli degildir, vardir. Süreç çok daha zahmetli ve sonuçlari görmek için daha uzun sürer ragmen, SEO islemi uzun vadede çok daha ucuz ve hileli gerçeklestirilen tüm tiklama tahmini% 25-30 ile, bir organik yüksek listeleme para kaydedebileceginiz olur aksi takdirde daha faydali yeniden yatirim için tiklama sahtekarligini tarafindan bosaltilmalidir.

Tiklama reklam pazari basina ödeme büyümeye ve genislemeye devam ederken, yil yil, kesinlikle dolandiricilik davayi takip edecek tiklayin. Tiklama sahtekarligini önlemenin etkili bir araç gelistirdi ve basarili bir sekilde uygulandigi sürece, alicilar sürekli reklam araci güven kaybedecek ve ciddi arama motorlari giderdik ve potansiyel olarak olarak çevrimiçi ekonomi tehdit edebilecek olan, daha etkili, daha az savurgan pazarlama yöntemleri dönüs Bütün.