Eger kapatamazsiniz satis

Hepimiz orada oldum. Sayisiz aramalari, toplantilari ve is sonsuz bir miktar sonra, sadece müsteri “Evet” demek, ileri gitmek için alamiyorum. Teorileri ve bu itiraf için bakim daha fazla kez olur neden olarak fikirler yüzlerce olabilir. En kenara tüm teorileri koymak ve müsteri ciddi olup olmadigini belirlemek için su anda kullanabileceginiz bir çözüm dönelim.

Durumlarda bu tür sorun bir satis elemani olarak, zaman ve çaba yatirim yaptik ve yapmak istediginiz son sey çikin ve yürüme mesafesinde. Sen “umudu diyerek çok yakin olabilir ‘evet.'”, Düsünme Ya sen yürümeye veya satis müdürü rapor zorunda korku izin vermez senin gurur oldugunu yaptigin isi bir umudu ile herhangi bir isine hayata gitmiyor.

Cevap umudu gerçekten bir umudu ya da kilik degistirmis bir süpheli baska bir sey olup olmadigini belirlemek için güçlü olmak oldugunu. Satis temsilcileri binlerce çalistiktan sonra, ben bir numarali çözüm satin alma sürecine dahil müsteri almak için oldugunu biliyorum. Bu dogru – bunlari yer almak. Onlar dahil olmak istekli degilseniz, o zaman sadece bilgi için ya da söylemek korkuyorlar çünkü ya kullandiginiz “hayir.” Sen ayrildiktan sonra sizin için bir seyler yapmak onlara sorarak onlari da alabilirsiniz. Bir müsteri gerçekten ilgi duyuyorsa, onlar sizin için bir sey yapacagim. Onlar ilgi degilseniz, onlar degil. Bu kadar basit.

Bir müsteri size üzerinde tezgahlari dahaki sefere, sizin için bir sey yorumlayan bir sonraki adim olarak isteyin. Bu onlara e-posta için gidiyoruz bir rapor olabilir ya da bir web sitesinde bir sey olabilir. Anahtar onlar size bazi girdi saglayacaktir olmadigini görmektir. Bu basit aktivite bir umudu sizinle is yaparken ne kadar ciddi oldugunu ölçmek için en iyi yollarindan biridir. Ciddi Birisi size isteyin ne yapacak; olmayan birine olmaz. Yapmaniz isteyin ne tepki sadece baglilik düzeylerini hissi vermeyecektir, ama ayni zamanda onlari gerçekten onlar ilgilenmiyor söylemek hizli bir “out” verebilir. Her iki durumda da, bu ileriye tasimak için izin verir. Ya ciddi bir umudu ya da onlari birakin ve hareket zamani.

Bir umudu ciddiyetini ölçmek için baska büyük bir araç, bazi özel bilgileri paylasmak için onlara sormaktir. Bu stratejik kendi is odagi ya da nasil kendi hacimleri bu ay içindir ile ilgili sormak bir soru olabilir. Bu hemen hemen her sey olabilir, ama müsteri size güven varsa bunlari bunlari sirket disinda bilinmemektedir sey ortaya çikarmak için gerektiren bir soru sordugunuzda, hizli bir sekilde belirleyecektir. Güven müsterilerin gerçekten satin aldiklari oldugundan sizinle tescilli olmasi bir sey paylasacak, o zaman bir satis meydana gidiyor eger bilerek için bir anahtardir.

Bu iki yöntemin de bir müsteri ciddi olup olmadigini belirlemede% 100 kusursuz oldugunu unutmayin. Ancak, çok sayida sanayi ve satis elemanlarinin binlerce genelinde bu yaklasimi kullanarak, ben süpheli ayri umutlari için en zaman etkili bir yöntem oldugu tespit ettik. Sonunda, kapatmak için gidiyoruz sadece satis sunmak ve bunu saglayan konum nasil güven konum ne ilgi umutlari ile olacak.