Eger, Aore yenilenmis giderken

Biz bir sey satin aldiginizda büyük almak için denemek için hepimizin arasinda ortak bir kavramdir. Bu tüketici elektronik ürünleri için en uygulanabilir. Hatta bizim alisveris kaydetmek için çaba bir elektronik toptanci bulmak için çaba gösteriyorlar.

Tüm gerçeklestirmek için bir çok yolu yenilenmis ürün satin ele almaktir. Biz kelime rastlamak zaman, Äúrefurbished, AU, genellikle hasarli ve kullanilan ürünlerin düsünmek ve onlari görmezden gelme egilimi. Bu yaramiyor, AOT elektronik ürünler için her zaman dogru tutun. Tüketici elektronik ürünleri, bir öge olarak kabul edilir, Äúrefurbished, AU müsteri nakliye zarar (bu kullanilmis bir madde olmadigini unutmayin) nedeniyle magaza, AOS iade politikasi, paketlenen ürünleri uygun olarak ürün dönerse, kozmetik veya dis zarar sadece çizik veya ezik, demo birimleri ve stok ögeleri gibi.

Gördügünüz gibi, bu sartlar altinda, bu ürünlerin tam hasarli veya tek basina kullanilir. Toptan veya yenilenmis elektronik ürünler satin alarak, bir hususlar yukarida belirtilen dikkate almak zorundadir.

Tüketici elektronigi satis en iyi sonucu almak için, bir alici asagidaki dikkate sahiptir. Her seyden önce, o satici bu belirli bir madde için uzatilmis garanti sunuyor olmadigini belirlemek gerekiyor. Bu satici, ürünün dogru AOS destegi azaldikça Bu uzatilmis garanti satin olmayabilir. Ikinci olarak, satici yetkili biri olup olmadigini ögrenmek zorunda. O degil, AOS, o uzatilmis garanti sunmak için tereddüt olacaktir.

Üçüncü olarak, elektronik toptanci bir ABD garanti (45-90 gün parça ve isçilik garantisi) sundugu ve o yenilenmis birimi için bir iade veya degisim politikasi mi kullandigini kurmaniz gerekir. Son olarak, satici ayni üreticinin yeni ve yenilenmis ürünlerini satmaya yetkili olup olmadigini belirlemek gerekir. Dikkate bu noktalara cevap olumlu ise, o zaman, iyi bir anlasma için yolumuza Aore. Önce gerçek satin alma için, hem de ürün kontrol edin.

Insanlar ya da tüketicilerin ekonominin bu canli olmadigi özellikle bu zamanda yenilenmis ürün satin alma düsünebilirsiniz. Uygun egitim toptan yenilenmis elektronik ürünlere yönelik olumsuz kavraminin dagilmasina yol açabilir. Kenara biz kazanç tasarruf, kendi küçük sekilde ticaret tasimak için yardimci olabilir.