dogrudan satis ipuçlari partilerin olanaklari kucaklamak

Sonbahar renkleri görünür ve hava soguk bir parça alir gibi her yil, bazi dogrudan saticilar kendilerini bekleyen firsatlar için beklenti ve heyecan yeni bir duygusu ile güne baslar. Onlarin sirri nedir?

Birçok sirketlerinin yaz kongresinde giris yapti göz kamastirici yeni ürünler memnun olsa da, kendi yenilenen cosku tek nedeni degil. Dogrudan satis anneler milyonlarca çocuklarinin okula geri yerlesmis almak ve verimli bir gün için hazirlanirken rahat bir toplu nefes hissedebiliyorum ragmen – bu da degil. Yenilenen heyecan yaratiyor ne “Back to School” ve soguk hava … ek olarak bu bilgidir “Taraflar Tutacak Sezon Tis!”

Aramadan ne olursa olsun, ev içi gösterileri, ürün tanitimlari, atölye veya parti meselenin asli olan 15 Eylül 15 ve Aralik aylari arasinda hafta daha fazla ürün satmak dogrudan saticilar için firsatlari bir bolluk temsil ve daha kisisel birikir ve yilin her zamankinden daha fazla grup hacmi puan. Ne bu sezon daha da heyecanli hale getirir tüketici tam gaz harcamalarinin sezon girerken, milyonlarca da geleneksel tatil harcamalari finanse etmek için ek gelir akislari için ariyor olmasidir.

Dogrudan bir satici olarak nasil bir ev tabanli is hemen gelir elde etmek için onlara göstererek mali sorunlarinin cevap ile bunlari saglamak için firsat var. Niyetlerini tepeler için daha sonra “tatil nakit” ve bas olusturmak için olabilir ederken, oran yeni ise iyi bir yüzdesi is ruhu yakalamak ve tatil süslemeleri kisa bir süre sonra sirket ile kalacagini sizin lehinize olan uzak paketlenir.

Bunu dedi, bu dogrudan satis sektörünün tüm kesimleri geleneksel ürünleri satan için “parti yaklasimi” benimsemis dikkat etmek önemlidir. Aslinda, bazi ag pazarlamacilar kendi denenmis ve satis ve sponsorluk gerçek, bire bir yöntem sopa gözle, mal ve hizmet hareket eden bu “eski moda” yöntemi asagi bakmak için bilinmektedir.

Evet, bir ev tabanli girisimci olmanin avantajlarindan biri isinizi kurmak için nasil karar olmasidir. Aslinda, birçok ag pazarlamacilar bile bir yapmak için nasil kendi üst hat herhangi bir rehberlik alinan izin tek basina bir in-ev partisi, katildigi hiçbir zaman dogrudur. Dogru – Bu yüzden sadece size is kurma oldum sekilde sopa mantikli? Istediginiz tüm ürünleri satan ve isleyebilir ve yeni bir seyler kesfetmek için zaman yok tüm yeni ise imza edilir. Bu nedir? Bazi ek satis yapma akil olmaz? Eger konfor bölgesi disinda adim ve ek bir yaklasim denemeye açik olabilir ki? Ruhu budur!

Isinizi gelistirmek için yeni yollar açik olmak gerçek bir lider markasidir. Peki bu önyargili kavramlari bir kenara koymak ve karar kapatin ve yeni bir perspektiften “parti” bakalim. Partileri veya grup ayarlari üzerinden ürün sunan olasiligini arastirmak için çözmek daha fazla olacaktir bazi istatistikler ile baslayalim.

2002 yilinda, dogrudan satis sektörünün parti plani segmentinde satis 7200000000 $ bildirdi. Bu 1996’dan üzerinde toplam dogrudan satis pazarini temsil% 8’lik bir artis gösterir. Ayrica finans gurusu, o Pampered Chef elde cesur bir adim atti Warren Buffet, gelen onay belki de en önemli damga ile meslekte ve disinda, parti plani kavrami ilgi bir canlanma görüyoruz. Hatta gelecek vaat eden uzman, Faith Popcorn, dogrudan satis için parlak bir gelecek söz ve özellikle, parti plani destekleyen çok sayida sosyal ve ekonomik egilimleri bildirir. Son olarak, parti plani her distribütör … aradigi sey ile sonuçlanan satis “hemen gelir.” Iyi planlanmis bir parti perakende satis 500 sonuç distribütörü cebinde 100 $ 250 her yerde koyar (daha az ilgili giderler). Bu distribütörler motive ve mutlu ediyor – her lider ve sirket yönetici istedigi bir sey.

Simdi dikkatinizi var? Büyük! En yerinde olmasi gerekir ne bakalim “parti için.” Yerinde olmasi gereken önemli bir unsur bir hostes ya da ev sahibi olarak bakin kisidir. Bu ürün kisa bir gösteri görmek için onlarin arkadaslari bir grup toplamak için motive kisidir.

Hostes genellikle iki motivasyonlari biri ile tahrik edilir:

1) veya, arkadaslari tanitan ve ürün onaylamadan karsiliginda ücretsiz ürünler kazanmak için

2) ve is kurmak için çaba desteklemek için.

Size basarili bir etkinlik dogru onu motive nasil etkiler olarak anlama “NEDEN” diye parti düzenliyor, basari için çok önemlidir. Ikinci olarak, bir yer gerekir. Basarili partiler bir park, bir kulüp binasi ya da bir çocugun spor olayin tribünler gibi en olmadik yerlerde bazi tutulabilir, çogu parti hostes en evde veya ofiste yapilir. Bu dogrudan saticilarin tüketicilerin nerede gitmek gibi yükseliste oldugunu Ögle Saat gösterir fazlalasti ve Is partiler After – iste! Bunu dedi, arastirma partilerin çogunlugu hala hostesler evlerinde tutuluyor oldugunu göstermektedir. Motivasyonlarini ücretsiz ürün kazanmak ya da is destek olsun, zaman ve çaba için onlara tesekkür için bir yol olarak hostes tesvik çesit sunmak için akillica olacaktir.

Bazi pazarlama agi ve kisiden kisiye sirketler indirimi olmadigindan, DSWA kendi biri tasarimi için bazi basit kurallar saglar. Tesvikler basit içermeyen ürünler seklinde satis sadece bir yüzdesi vardir. Bu açiklamaya ve hesaplamak için en kolay iken, satis disinda sonuç dogru, hostes motive etmek için firsat özlüyor. Örnegin katilim misafirler en az sayida olmasi için iyi bir hostes tesvik ödülleri hostesler, bir siparis az sayida (disinda siparisler ikna etmek) ve tesvik konuklarin kendi bir parti (denilen rezervasyon) planlamak için. Son olarak, sizin hostes tesvik bir sonraki ekip üyesi bulmak yardimci olmak için bir ödül sunmalidir.

Sonuç olarak, mutlu, yapan mevcut müsterilere dolu bir oda, bu size sonuçlari en üst düzeye çikarmak için tesvikler sunmak için mantikli. Basarili bir ev partisi tutan bir sanat gerçekten olsa da, bu karli yolda cesaret asla maceraci acemiler sadece biraz zaman ve çaba ile olanaklari kesfedebilirsiniz. Önce parti ve bilgilendirici ve eglenceli hem de bir sunum için hostes ile sik sik iletisim ile yukaridaki üç unsur birlestirerek, sadece satis ve gerçekten zevk sponsor yeni bir yol kesfetmek olabilir. Onlar sadece “, dogru olani” yaptim çünkü onlar daha iyi sonuçlar dogru onlari itti kendi konfor bölgesi disinda seyler yaptim, çünkü her seyden önce, Fame dogrudan satis Salonu’nda bir yere sahip erkek ve kadinlarin basari degil elde.