dogrudan satis ipuçlari is mali kontrol altina almak

Olsun size daha yüksek kar ve gönül rahatligiyla için is mali kontrolünü almak saglayacak asagidaki adimlari alarak, ek gelir için eglenceli ve ürünler, ya da vergi avantajlari sirket katildi.

· Harcamalarinizi kontrol edin. Eger önümüzdeki ay içinde is için gerekenleri önceden yazin. Ilk olarak, bu tür katalog ve gösteri malzemeleri gibi is temel üzerinde odaklanir. Daha sonra organize için ofis veya malzemeleri için ekipman satin alma gibi ek harcamalar için tutucu.

· Yaratici olun. Zorunluluk bulusun annesidir. Yaratici düsünerek gereksiz harcamalari azaltmak için yollar bulun. Yerine bir restoranda ögle yemegi için onu alarak daha tatli ve kahve için evinize bir umudu davet ediyoruz. Planin ücretsiz uzun mesafe dakika içerir, müsterilerin ve cep telefonu hostesler için uzun mesafe arama yapmak. Kaydetmek için yeni yollar bulun!

· Organize. Düzensizlik zaman maliyeti sadece, ayni zamanda para maliyeti! Dosyalarinizi düzenleyerek birçok kopyasi veya çogaltma formlari para harciyorsun kaçinin. Buna ek olarak, cüzdan ve isletme giderleri için makbuz yer masanizda bir dosya bir yeri vardir. Bir makbuz tutmak degildi çünkü sadece kaçirmis olabilir vergi indirimi dolar binlerce düsünün.

· Ay boyunca her is gider izleyin. Her ayin sonunda, isinize geçirdim ne toplam. “Temel Giderleri” ve “Write-Off Maçlari Maksimum” bu yüzden ek faydalar görebilirsiniz onlarin mesru ev tabanli is giderlerinden tadini çikariyor: vergi avantajlari maksimize edilir Danismanlar iki toplamlari tutun. Her ay için bir 9X12 zarfin disinda en yüksek toplam yazin.

· Gelir izleyin. De zarfin disinda ayi için tüm gelir listeleyin. Bu Geçmis Kar (her gösterisinden tutun 30-36%), geçersiz (miktari ekibinizin satis hacmi üzerinden kazanilan) ve Bonuslar (kiti ve hacim ikramiye) içerecektir.

· Giderleri gelir öneririz. Gelirinizden giderleri çikarma ve sonuçlari degerlendirmek. Eger bir is ya da olup olmadigini tabi ki her mesru masraflarini yazarak vergi avantajlari maksimize iseniz, gerçekten isinizin karliligini yansitmamaktadir bir kayip gösterebilir unutmayin. Bu vergi dolar tasarruf!

· Gerekli ayarlamalari yapin. Nasil gelecek ay masraflari size azaltabilir? Eger yararlanarak olmadigi gibi kilometre gibi giderleri, var mi? Nasil gelecek ay gelir artirabilir? Bu sorular isinizi mali daha fazla kontrol almak ve güven ve basari hissi vermek yardimci olacaktir!