Dogru satis mektubu baslatmak için 6 yol

Bir satis mektubu yazarken, bu açilis cümle veya paragraf ile etkileyici ve dikkat çekici baslangiç ??olusturmaya özel bir önem yerlestirmek önemlidir. Eger dogru baslamaz, bu okuyucularin e-posta silmeden önce ilk paragrafta geçmis olsun … ve kategorize bu SPAM olarak olacagi son derece düsüktür.

Dogru satis mektubu baslatmak için 6 yol

Bir GÜNCEL OLAY IÇIN atifta – Güvenlik sistemleri satis yapiyorsaniz, Virginia Tech katliami atifta ve üniversitenin görünüste yetersiz güvenlik sistemi isaret ederek satis mektubu açabilirsiniz. Oradan, daha sonra okuyucu ve ailesinin güvenligi artan olabilir için ürün kullanarak ne vurgulayan devam edebilirsiniz.

Aslinda gerçek dünyada oldu ve onlar da, basiniza gelebilecek olaylar çünkü güncel olaylar akla sopa. Güncel olaylar gerçek tehditleri ve sözler sunmak – Eger satis mektup yoluyla satiyorsaniz ürün veya hizmet için ihtiyaç vurgulamak için kullanabilirsiniz ya hangi.

ISTATISTIK KULLANILMASI – onlar halkin görüs çogunlugu yansitan çünkü Istatistikler her zaman bir kisinin görüsüne büyük etkiye sahip ve dikkatli bir çalisma ve arastirma ürünü konum. Satis mektubu bir açilis gibi istatistikleri kullanarak, hemen sirket için itibarini kurmak mümkün olacaktir. Onlari satis mektubu daha fazla bilgi için bir neden verir sadece ama ayni zamanda da size inanmak onlari ikna eder.

Eger satis mektupta kullanacagiz istatistikleri kolay anlasilir olmali ve hemen mesaj iletebilirsiniz. Bu dogrudan ürün ve hizmetleri ile ilgili olmalidir. Bu istatistiksel raporlar gelen gerçekler ve rakamlar da profesyonel uzmanlar tarafindan hesaplanmistir olmalidir. Okuyucularin hemen geçerlilik ve güvenilirligi teyit böylece uygun kredi saglamak için emin olun.

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLER – hedef pazar aci ve ürün veya hizmet hemen çözmek olabilir bir sey oldugunu bir numarali sorun düsünün. 1-2 cümle içinde özetlemek ve okuyucularin çengel eminiz.

Tasinabilir dikis makineleri satan söylüyorlar. Hedef pazar eglence amaçli dikmek olanlar ise, alani sorunu ele alarak baslayabilirsiniz. Dikis makineleri genellikle onlar için alani belirli bir miktar kullanmak gerekir, fakat bu tasinabilir dikis makineleri ile ilgili bir sorun olacak degil. Böyle bir madde ile, okuyucu mobilya yeniden düzenlemek zorunda kalmadan kendi yatak odasi rahatligi içinde sag dikmek mümkün olacak.

Bir SORU ASK – satis mektubu açma Baska büyük yol bir soru soran geregidir. Bir soru sorma dogrudan ve hemen okuyucu ele almak ve onun dikkatini çekmek için izin verir. Ama soru sadece açikça herhangi bir soru olamaz. Bu satis mektubu konu ile ilgili gereken, ama daha da önemlisi daha, bu okuyucu daha fazla bilgi edinmek isteyen yapacak bir soru olmalidir.

Eger ofis yazilimi satiyorsaniz ve hedef pazar ev tabanli profesyoneller ve is sahipleri olusmaktadir ki. Gibi soru bir sey olabilir “dogrudan ev tabanli is yönetme zor kismi sizin numaralari aliyor mu?” Matematik birçok kisi herkesin bildigi zor ama ofis yazilimi o sorunu çözmek bir seydir.

FAYDA VURGULANMASI – ihtiyaçlar yerine ihtiyaçlarini daha istiyor açilis bir problem ve çözüm-tipi ile degil frivolities veya sadece tatmin olanlar olarak kabul ögeler için yararlanacak kabul ögeler, onlar çözmek için herhangi bir sorun olabilir. Ne yapmalari ancak yararlari ve bu satis mektubu açarken kullanabileceginiz ne var.

Eger gurme evcil hayvan gida satan varsa, size gida ürünleri sizin ve evcil hayvan arasinda güçlü bir bag kurma nasil belirterek satis mektubu baslayabiliriz. Gurme evcil hayvan gida bir zorunluluk olmayabilir, ama evcil hayvaninizin iyi ve siradan evcil hayvan gida elde edebiliriz hiçbir sekilde takdir hissetmenize neden olabilir.

TANIMLAYICI BE – Son olarak, etkili bir sekilde satis mektubu baslatmak için görüntülerinin gücünü kullanabilir. Estetik ürününüzün önemli bir faktör oldugunda bu özellikle iyi çalisir. Bu ürün ve hizmetlere örnek olarak seyahat paketleri, takilar ve giysiler vardir. Bir ayrintili ve asiri uzun bir açiklama yazmaya gerek yok ederken, sözlerini yapmaniz kullanimi tüm sattiginiz satin alma ihtiyacini güçlendirecektir çarpici bir görüntü olusturmak gerekir.