Dogru motivasyon posterleri seçmek için 5 yolu

Böyle otantik bir resim gibi sanat eserleri, fotograf nadir bir koleksiyon, heykel, koleksiyon, motivasyon posterleri seçmek gibi çok yogun bir odak içerir. Posterler, hiç süphesiz, aklimiza belirli bir düsünce kivilcim tutusturmak. Bir ilham ya da motivasyon et hafifçe aklimiza ve dökme izlenim akmaya görsel organin estetik duygusu araciligiyla mesaj enjekte eder. Ancak, tüm et esit egilimi bizim aklinda izlenim yatiyordu. Bu ilk izlenim bu nedenle, güçlü ve uzun süreli etkileri olusturmak, aslinda ne tür afisler hakkinda örgü ilk izlenim ve uzun ömürlü etkisi oldugunu. Oldugunu hepimiz bilinmektedir

Bazi ipuçlari elde etmek için bes puan ardindan kontrol –

Ilk ipucu – gerçekten çekici Eger ilk kez ona bakista gibi, aninda çok seveceksiniz. Bunu yapmazsaniz, o zaman ilgisini almak için bir süre daha beklemek yok. Bu gibi çalisiyorum hakkinda degil, bunu gibi yaptiginda satin alma deger.

Ikinci ipucu – bu oda, aksesuar ve sopa odanin mobilya ile eslesen, hiç olup olmadigini bulmak için motivasyon afis temasi dikkatinizi yayildi.

Üçüncü Ipucu – bunun üzerine kalmis posterler ve duvar arasindaki renk kontrasti et bakarken izleyiciler kesinlikle duvarlarin rengi dislamayin olarak izleyicilerin aklinda görsel etki birakmaya önemli bir rol oynamaktadir.

Dördüncü Ipucu – Poster onun mesaji iletmek açisindan çok yüksek ve baskin olmadigindan emin olun. Bu gözüyle aklimiza seyahat için ince, yumusak bir ses tonuyla iletisim kurmasi gerekir. Aksi takdirde, onun etkileri kaybeder ve bu nedenle, izleyiciler motive etmek için basarisiz.

Besinci ipucu – bir ofis, çocuklar için bir oyun arenada olsun, sinif, danismanlik çesit, kisisel oda sunmak için kabin – tema seçimi çok yerleri baglidir. Yani buna göre planliyoruz.

Eger motivasyon posterler araciligiyla iletmek ve bu için alisveris baslamak aklinizdaki mesaji aliyorum.