dilenmek dogu boru hatti açiklama

Bu sirket çok ihtiyaç olmasi muhtemeldir çesitli tedarik kaynaklarina gerekli erisimi olan 6.500 millik sistemi çalisir: kuzeybati boru hatti ile birlikte bu boru hatti ulasmak için muhtemelen tüm dogal gazin fazla 2,8 BCF / d sunabilirsiniz hatta Midwest ve East Coast pazarlar. Tie-ins, Chicago ve Cincinnati, siradan Midwest müsteri pazarlara eklediginiz sehirlere gelince bulunabilir de vardir, bu Amerikan üssü ülkenin en büyük ve düzenli yarar ve hatta endüstriyel gaz kullanicilarin bazilari sunlardir muhtemeldir. Tüm sirket rekabetçi fiyatlar sunmak için öncülük çalisir ve bir de müsteri dostu hizmet fonksiyonlari ve seçenekleri söz konusu oldugunda sürekli gelisen dizi gözlemlemek muhtemeldir. Depolama tesisleri de bu dilenmek dogu boru hattinin varligi sayesinde saglanacak muhtemeldir, tüm fonksiyonlari mevcut müsteri piyasada bagimli olmasi muhtemeldir.

Bu sirket farkli bilgili hesabi personel bile hizli yanit dahil çalisir bir müsteri odakli oldugunu, yetenekli islemleri analistler tüm mevcut avantajlari tam olarak yararlanmak için müsterilerine yardimci muhtemeldir bu profesyonel hizmetler arasinda bulunabilir de vardir . Müsteri de dikkatli bir sekilde tüm hizmetlerini planlamak amaciyla bireysel pazarlara odaklanmak baglayan özel bir müsteri hizmetleri ekibi bulabilirsiniz. Bu sirket yakin zamanda nakit ihale teklif geldiginde her zamanki son kullanma tarihi genisletti gerçegi açikladi; bu ihale teklifleri de hatta belirli sartlar ve yasal kosullarina tabi olmasi muhtemeldir. Onlar da siradan ihale teklifler ödenecek olmasi muhtemeldir mevcut dikkate ödeme söz konusu oldugunda, yönetimi ele bu dilenmek dogu boru hatti ve sirket oldukça yeterli finansman elde edecegi gerçegi söyle durumu de muhtemeldir.

Hatta Sirketin olaganüstü tahvil ait olarak kabul edilmelidir iki farkli serisinin itfa geldiginde ödenecek dikkate. Zimni son kullanma tarihi her zamanki uzantisi disinda, satin almak için bu sunulan teklifi belirtilen olan bu ihale tekliflerin tüm mevcut hüküm ve hatta yasal kosullari degismeden kalmasi muhtemeldir. Ama onu satin almak için bir teklif geldiginde bu basin açiklamasi yerine bir tür olarak kabul etmek degil gerçegine dikkat etmelidir; dilenmek dogu boru hatti talep kendisi için bir teklif söz konusu gerçegi ifade etmistir satmak bir satis bildirim ait etmektir. Tüm bu mevcut teklifi 9 Temmuz 2003 tarihli bu satin almak için bu teklifi yapilir.

Bu sirket, yani kuzeybati boru hatti dogal gaz dagitim bile düzenli ulasim yapan ve olmustur. Yerel ve bölgesel dagitim sirketleri araciligiyla, kendi sirketi de Missouri yasayan bir milyon gaz son kullanici insanlar, Rhode Island, Pennsylvania ve Massachusetts hizmet vermektedir. Hatta diger sirket resmi açiklamalar ve verilen raporlari veya zaman zaman yapilan ile birlikte bu sürüm öngörülen gelecekteki finansal deney ve performans ilgilendiren muhtemel sözde “ileriye dönük ifadeler” içermesi muhtemeldir, normal bir müsteri de olabilir Farkli gelecek planlari ve hatta gelecekteki faaliyetleri ve yedek bekliyoruz. Kuzeybati boru hatti aslinda diger bu tür projeksiyonlar hatta resmi beklentilerden maddi olarak farkli muhtemel çesitli gelismeler sona erebilir neden olabilir uyardi.

Bir de önemli faktörler bir önceki ya da ileriye dönük olanlardan oldukça ölçüde farkli muhtemeldir gerçek sonuçlara yol açmasi sebebiyle oldugu gerçegini göz önünde bulundurmalidir. Bu faktörler aslinda içerebilir, ancak iyi bilinen ve her zaman sasirtici müsteri büyüme, gaz hacmi, sinirli olarak kendi hacimleri ve hatta gaz kaynaklar, anormal hava kosullari ve kosullar söz konusu oldugunda dikkat edilmesi gereken degildir o hizmet topraklari, yeni mevzuat ya da dilenmek dogu boru hatti, hatta mevcut veya yeni çevre düzenlemeleri meydan gelince uymak için sirketin yetenegi, etkileyen ya dahil olmasi muhtemeldir hatta yeni hükümet düzenlemeleri bulunabilir için bu bekleyen ve gelecekte dava söz konusu beklenen sonuç, çesitli iliskilerin kalici etkisi zaman gelecekte orani durumlarda ve hatta düzenleyici kararlari söz konusu oldugunda çalisanlarin pazarlik birimi özel birlik, güçlü bir etkisi ile ilgili sendikalar söz konusu .