Çin kostümleri ile tatil sirasinda daha fazla tezahürat

Kostümler insani neselendiren. Kostümler olsa, Cadilar Bayrami için degil sadece. Özellikle nedeniyle festival ve lüks hissediyorum Çin kostümleri, ayni zamanda dügün ve dogum günü gibi, mutluluk ve senlik anlamina gün boyunca takilabilir.

Kutlamalar bir çok asagidaki hafta içinde geliyor. Sükran, Noel, Gregoryen Yeni Yil güzel kostümleri bakmak için eglenceli gün vardir. Çin Yeni Yili karsilamak için güzel bir Çin kostüm giyinmek için tüm yilin en iyi günü.

Siz ve küçük bir lüks bir ulusal Çin kilik giyinmek, ama neden bir favori Çin karakter soyunma tarafindan bir adim daha ileri alamaz? Çinli bir prenses ya da Çinli bir kiz savasçi olun. Boys Bruce Lee, Maymun Kral olabilir veya Zodyak bir hayvan olabilir.

temel

Çin ulusal kostüm güzel ve festival kendi basina kullanilir. Ancak, en sevdikleri Çin hikayesi kisilikleri kutlamak isteyenler için, evin etrafinda kullanisli seyler temel Çin kostüm eklenebilir.

1. çince elbise – qi pao

Qi Pao – Bu Çin Elbise kendi basina sik ve senlikli geçiyor. Tercüme zaman Qi Pao afis elbise anlamina gelir. Genellikle yüksek bir boyun ve yüzüne yariklar vardir. Tasarimlar kadinin iyi özellikleri düz ve mükemmel özellikleri daha az gizlemek için degisebilir. Genç kizlar için Qi Pao de farkli renk ve malzeme kazanilmis olabilir. Aktif genç kizlar için bir Qi Pao elbise-pantolon iyi bir fikirdir.

2. Çocuklar için belirlenen Çin pantolon

Çocuklar için, geleneksel kostüm pantolon seti-olmasi gerekir ayarlanir. Üst uzun kollu bir mandalina yaka vardir. Pantolon gevsek ve akan vardir. Bazi kostüm setleri pigtails veya davlumbaz ile sapka içerir.

soyunma

Bu karistirmak ve maç baslamadan önce evin etrafinda su toplamak için iyi bir fikirdir.

Yakindaki bir magaza payetli Çin terlik veya kung fu ayakkabi almak iyi bir fikir olabilir. Her olay için kostümler giyen isterseniz (ya da düzenli olarak rahat oldugu için,) birkaç kez giyilebilir. Bu da online siparis edilebilir.
Parlak kumas Annemin ipek etek, baba ipek elbiseler de yagmalanmis olabilir. Aileniz peruk evin etrafinda yalan ise, bu tutun. Bu istenen bir görünüm tamamlanmasi için yararli ortaya çikabilir. Güzel kumaslar, esarplar, boncuk kolyeler, hatta masa kosucular malzemelerin koleksiyonunuzu eklenebilir. Zanaat çiçekler, saten kurdeleler ayrica saça eklenebilir.

çince prenses

Bu yapin: kizin imparatorluk uzun elbise / düz tasarim diger uzun elbiseler kesim,
Çinli bir prenses gibi giyinip zaman parlak kumas ve düz tasarim bir kizin kolsuz uzun elbise de bir temel giysi olarak kullanilabilir. Bir imparatorluk kesim spagetti kayisi da güzel yapacagiz.

Bu kelebek kollu uzun elbise / bluz tarafindan satin tepesinde olabilir (Bu tunik bluz moda 3 vardi? 4? Yillar önce bu yüzden annem hala onu dolaba biri olabilir.)

Saç basin her iki tarafinda çift topuz, bir sabit, ya da saç akisinin bazi izin olabilir. Boncuklar, ayni zamanda saç ile sinirli edilebilir.

Kanat beline bagli olabilir, ya da kemer tasarimlari asagi asmak olarak kullanilabilir.

2. bayan beyaz yilan

Çin Prenses benzer, beyaz bir kostüm giymek ragmen. Ayni zamanda bir oyuncak yilan getirmek ve hamile bakmak için karin tarafindan bir yastik koymak olabilir.

3. çince kiz-savasçi
mulan veya yu shu haciz / çömelmis kaplan içinde jen yu, gizli ejderha gibi.

Bu yapin: Cheongsam elbise-pantolon seti
Oyuncak Kiliç ya da oyuncak yay ve oklar
Kungfu ayakkabi / diger ayakkabilar

Yapilan pantolon seti ve ayakkabi, oyuncak silah üzerine sapan ve sen giyin. Annem de savas için düzgün bir saç stili uyum içine Savasçi saç çözebilir.

4. bruce lee

Bu yapin: ulusal kostüm pantolon
Kung fu ayakkabi / diger ayakkabilar
Kanat, kemer olarak kullanmak
Üst olarak yelek veya üstsüz gitmek (Hava sicak ise)

5. maymun kral

Bu yapin: Boys Geleneksel Siyah Kung Fu pantolon set
Maymun maske veya yüz boya kalemi
sopa
Yumusak boot / kung fu ayakkabi / diger ayakkabilar
Esarp veya burun
Çesitli zirh parçalari, oyuncak magazalarinda ev yapimi ya da satin: gögüs, omuz korumalari, kol korumalari

Kostüm ve ayakkabilar giyin. Zirh aksesuarlari ve burun takin. Maske, ya da hiçbiri varsa, anne maymun killi yüz taklit yüze boya kalemi kullanabilirsiniz. Kapi disari gitmeden önce sopa (Ruyi) getirin.

6. Burç hayvan

Eger 12 zodyak hayvanlar herhangi biri evin etrafinda yatan herhangi bir hayvan maskesi olup olmadigini kontrol edin.

Kendi ulusal Çin kostüm giymek ve maske koymak.
Bu 2009 yili için, bu Çin kostümü ile bir öküz maske giymek güzel olurdu.

Iyi eglenceler, bu Çin kostümleri her durum için daha fazla tezahürat yaymak için her zaman getirmeyi unutmayin!