çevreyi kurtarmak, geri dönüsümlü mürekkep püskürtmeli ve toner kartuslari kullanin

13 üzerinden kartuslari Kartus Fundraising.com göre, her saniye ABD’de atilir ve bu bizim dolgu alanlarina degerli yer kadar ekler.
Bu ayristirmak için en az 1000 yil sürebilir plastik ile yapilan dolgu alanlarina sonunda kartuslari, her yil milyonlarca yüzlerce var. Degil iyi bir sey.

Bu atik azaltmak için aslinda kolaydir.

Öncelikle, bazi mürekkep püskürtmeli kartuslari çevre ve geri dönüsüm kartuslari için bir göz var sirketler bularak birden fazla kez kullanilabilir. Sadece onlar sunan indirim toner ve kartuslari tarafindan her yil dolar da yüzlerce kaydedebilirsiniz, ayni zamanda çevre yardimci oluyor.
Hewlett-Packard gibi birçok sirket, ücretsiz olarak geri almak. Onlar postalari veya geri ya da yenilenmis onlari geri gemi için etiket saglar.

Yeni üretmek için daha bu plastik yeniden üretmeyin için yaklasik% 80 daha az enerji alir. Ve yeniden üretilmis lazer kartuslar marka yenilerini yapmak için gerekli yag yarisi miktari (bir yenilenemeyen fosil yakit) kullanin. Yani baslamak için geri dönüsümlü kartuslari satin. Bu atik girmelerini tasarruf edeceksiniz.

Geri dönüsümlü Ink Jet Kartuslari yeni orijinal kartuslarin yerine kullanilabilir. Bu kartuslarin dikkatle yüksek kalite ve beklenen performansi garanti etmek için geri edilmistir. Onlar bizim çevre tasarruf ederken tüm pahali yeni orijinal kartus için para tasarrufu, alternatif sunuyoruz.

Geri dönüsüm ile yardimci ve bugün is yapmanin maliyetini düsürmek için yollar ariyor birçok sirket var.