Burada bazi büyük insa tiki kulübe ipuçlari

Yani ya kendi arka bahçesinde bir tiki kulübe vardi gibi Frank Sinatra gibi insanlarin saflarina katilmak için nihayet hazir. Eger olsa Baslamadan önce, Eger insaat bu tarz gerçekten bir sanat formu oldugunu akilda tutmak gerekir. Iyi haber artik insa tiki kulübe proje ile size yardimci olmak için internette erisebilecegi arastirma malzemesi ton yoktur.

bina matrials elde

Bir büyük fikir ya da çevrimiçi yasadigimiz alani çevresinde ya, diger tiki kulübe bakarak ise baslamak için. Eger ihtiyaciniz olan malzemelerin birçok yerel donanim veya kereste magazasindan satin alinamaz ve özel siparis gerekebilir sizin tiki kulübe kendinizi bina planliyorsaniz Ayrica, göz önünde.

yerel bina kodlari-bir sey düsünmek

Unutmamaniz isteyeceginiz baska bir sey tiki kulübe ilçe kodu denetimleri geçmek mümkün olmasidir. Bu sürüklenme ahsap ve bambu yapilmis çok güzel bir tiki kulübenin kafanda bir resim varsa, izin veya denetim olmadan insa etmek anlamina gelir.

insaat mühendisligi standartlarina bagli kalarak

Ilçe mühendislik standartlari örnegin yerel donanim magazasinda satin alabilirsiniz bel gibi ortak malzeme kapali dayali olmasidir. Eger bina onlar sadece size gülecegim bambu ve kütüklerin günlükleri yapilmis bir bina için planlari izin ve onlara göstermek için gidin.

birkaç son düsünce

Ancak, ortak malzeme bambu mesajlari gibi bu s çelik boru bir görünüm yapmak için yöntem vardir. Ayrica, büyük bir Pasifik adalar görünüm için ip 2×4 ve 2×6 mesaj kaydirabilirsiniz. Ayrica, bir sizdirmaz saz çati yükleme biraz bilgi gerektirir dikkate almak, bu yüzden kesinlikle de sizin tiki kulübe bina bu yönünü içine bakmak isteyecektir.