Bu yasal olarak baglayici bir orlando gayrimenkul sözlesme

Modern teknoloji tüm ulus üzerinde insanlar arasinda kolay “baglanti” olusturarak, harika bir sey. Ama ayni zamanda birçok alanda sorunlara neden ve Orlando gayrimenkul satin aliyor bunlardan biri.

Burada sorun var: Orlando gayrimenkul satis Birçok kisi baska bir sehirde ya da devlet içinde yasamak olabilir. Bu durumda, müzakere Yahoo konusmalari ile, e-posta yoluyla, telefon üzerinden yapilabilir – hatta gayrimenkul firsatlari ve bilgi için Twitter kullanin.

Ayni zamanda, bu da yasal belgeler, e-posta yoluyla geçti kolay görüntüleme için bir web sitesine yüklenen ya da diger online yöntemlerden birini numara ile olabilir anlamina gelir. PDF belgeleri, örnegin, onlar doldurmak kolay çünkü yasal formlar geçmek için çok popüler bir yolu haline gelmistir, basili, vb gerek yok

Alici olarak, onlar konumunuzu kabul ettik saticinin söz almak göze alamaz – özellikle e-posta yoluyla. Örnegin, bir alici son ile bir ev satis düsüs vardi. Satici, e-posta yoluyla kosullarini kabul satici sözlesme imzaladi oldugunu alici söyledi ve ajan için üzerine gönderdi. Bir sekilde, alici sözlesme üzerinde mutabik olmustu olumlu olmasina ragmen, evin baska bir aliciya satildi.

Mürekkeple – yasalar eyaletten eyalete degisiklik olsa da, gerçek bir imza ile, basili formda sözlesme olmasi her zaman en iyisidir. Gerçek sözlesme olmadan, tek sey bir e-posta oldugunu. E-postalari yasal olarak baglayici olabilir ragmen, elinde basili ve imzali sözlesme olan bir mum tutmayin.

Iste konut satin alma bir aksama olmadan söner emin olmak için birkaç ipucu:

· Kisi Bulusuyor – Bu satici devletin disinda yasayan, özellikle zor bir umudu olabilir. Eger kisi bunlari yerine getiremiyor Ancak, kendi araci en az yerel olmalidir. Ev saticinin yasal temsilcisi (yani Emlak ajan) ile toplanti sonraki en iyi seydir.

· Yazili olarak alin ve baski olsun – bir e-posta adresinden ulasabilirsiniz zaman bir kagit sözlesme sunmak için postane için beklemek istiyor kim? Peki … yapmaniz. Evet, bir ev satin alma ve anlasma kapanis süreci yavas olabilir, ancak bu geri satici disari sahip olacaktir.

· Önemli noktalari olun – bunu imza koymak önce ve satici gerçekten sözlesme sartlarda kabul emin olun. Sen, ya da tercihen alici danismani, satici ile üzerine gitmeli satici danismani ile sözlesme üzerine gitmek gerekir.

Bu Orlando gayrimenkul satin almak için harika bir zaman, ama teknolojisi sözlesme kaybetmek izin vermeyin. Sizin t en ve nokta sizin i en çapraz – kagit üzerinde!