Bu satis ücretsiz danisma durdurma

Bu BT satis çagri uzun bir ücretsiz danismanlik olmaz emin olmak için önemlidir. Sen beyin toplama sinirsiz için orada degiliz. Bu yazida, satis BT satis aramak tasimak için nasil ögreneceksiniz.

Bu ne kadar akilli kanitlayan ya da teknik uzmanlik kanitlayan ya da tüm sertifikalar gösteren ilgili degil. Iyi bir kimya ve BT satis sürecinde bir sonraki mantikli adim önermek için iyi bir uyum olup olmadigini görmek için sadece orada konum.

sizinle birlikte çalisabilir bu birileri?

Eger bu sirket ile çalisma, ve sizinle basari elde ettik diger müsteriler gibi o olabilir iyi bir müsteri gibi görünüyor, göz için göz görüyoruz emin olmak için öncelikle oradayiz. Zaten boyutu ve platform hakkinda önemli sorular sordum. BT satis için bir sonraki mantikli adim için gitmek için iyi bir kisilik uyum ve iyi bir kimya var oldugundan emin olmak için oradayiz.

Küçük bir isletme en güzel ölçekli firsatlar için, onlarin ihtiyaçlarini ögrenmek ve bazi sinirli ücretsiz danismanlik veriyor bir saat kadar harcama öder. Ama BT satis elde etmek, çok bu kap ve bir baslangiç ??BT denetim veya teknoloji degerlendirmesi için firma ise dogru bu tartisma geçis yapmalarina yardimci olmak. Bu, ücretsiz olarak ücreti geçmek için çok önemli

“Özgür” Eger kötü yapacak

Sonsuza kadar ücretsiz kalmak, kar gelismez ve bir noktada çizgi çizmek gerekiyor. Eger tekrar tekrar geri geliyor ve beynini toplama ve enerji sapping ve BT satis neden asla tutacak küçük isletmeler vardir.

Bunlari satmak istiyorum ne hizmet biliyor

Yani, magaza uzak vererek durdurmak. Öncesinde BT satis müsterinizin acil ihtiyaçlari ve sicak dügmeleri Boyutu arayin. Nasil bunun için bir çözüm olmak için gidiyoruz düsünmeye baslar. Ve bir kaç yüz dolar için somut bir tür, sabit maliyet yarim günlük BT denetim satmak için hazir olun.

Daha büyük bir firsat duygusu varsa, 50.000 $ veya saf hizmetleri 100.000 $ degil, üzerinde marjlari olmasi olacak bir ürün satisi, ama gerçek, saf BT hizmetleri firsat demek, kesinlikle, bir saatten fazla veriyor risk gelemez ancak kartlari bile kapisindan girmeden önce nasil göründügünü bilmek lazim.

Copyright MMI-MMVI, Bilgisayar Danismanlik 101. Tüm Dünya Haklari Saklidir. {Dikkat Yayinci: yazar kaynak kutusuna Canli köprü telif haklarina uygunlugu için gerekli}